Zobacz temat - [Freelander] Podłączenie sterownika zamka centralnego
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [Freelander] Podłączenie sterownika zamka centralnego

arturless - Sob Lis 07, 2015 12:31
Temat postu: [Freelander] Podłączenie sterownika zamka centralnego
Mam do podłączenia sterownik zdalnego sterowania centralnym zamkiem do Land Rovera Freelandera z 2001r. Czy ktoś już montował taki sterownik? Większość tych samochodów ma już piloty w kluczyku, lecz ja mam egzemplarz w którym jest zwykły klucz. Auto posiada oryginalny centralny zamek. Wszelkie podpowiedzi mile widziane.
sknerko - Sob Lis 07, 2015 14:10

Nie słyszałem żeby był freel fabrycznie bez centralnego z pilotem. Podejrzewam ze powinieneś nabyć pilot Lucas 17Tn i dać go zaprogramować do auta.
arturless - Sob Lis 07, 2015 20:19

Mam niestety sam kluczyk. Samochód jest przerobiony z anglika i wydaje mi się że najtańszym sposobem będzie dołożenie sterownika centralnego z pilotami, gdzie koszt będzie wynosił ok. 80zł. Dlatego jestem zainteresowany podpowiedzią gdzie znajdę przewody do których mogę się podłączyć i jak jest sterowany zamek.
AdaskoC - Nie Lis 08, 2015 14:24

za 80zł dorobisz pilot i będzie to działało jak trzeba :)
sknerko - Nie Lis 08, 2015 19:36

AdaskoC napisał/a:
za 80zł dorobisz pilot
A jak dobrze pogadasz na forum to ci za 50 może nawet dopiszą
arturless - Nie Lis 08, 2015 22:30

Myślałem że takie oryginalne piloty będą kosztowy więcej i nie byłem pewien że uda się je zaprogramować do tego centralnego. A sterownik z pilotami już zamówiłem na allegro więc będę musiał sobie jakoś poradzić.
SyntaX - Nie Lis 08, 2015 23:50

Jak chcesz to mam kompletny zestaw:
- Moduł CCU
- Pilot
- Pestka do kluczyka

Ty masz TD4 ?? Bo jak tak to mam kompletny zestaw komputerów do tego auta.

sknerko - Pon Lis 09, 2015 08:32

arturless sprzedaj albo spróbuj zwrócić ten zestaw a zrób jak fabryka dała bo dostęp do auta jest raczej najważniejszy i takie zewnętrzne rozwiązania z reguły powodują kłopoty. Swoją droga jak będziesz kiedyś sprzedawał to auto to nie dziw się ze ludzie będą próbowali zbić z ceny z powodu nieoryginalnego zamka.
AdaskoC - Wto Lis 10, 2015 10:03

SyntaX napisał/a:
Ty masz TD4 Bo jak tak to mam kompletny zestaw komputerów do tego auta.


Masz jakiś z dwoma pilotami i dwoma kluczykami z wkładkami?