Zobacz temat - [Rover 45] Proszę o opinie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover 45] Proszę o opinie

Scelena - Nie Gru 06, 2015 16:21
Temat postu: [Rover 45] Proszę o opinie
Witam :)
Przymierzam się kupić ten samochód http://olx.pl/oferta/rove...html#2282120102 Marka ta jest mi zupełnie nieznana i przyznam , że większość znajomych mi go odradza dlatego postanowiłam zasięgnąć języka u źródła czyli porozmawiać z użytkownikami . Przyznam , że autko bardzo mi się podoba i chciałaby żeby znalazło się w moim garażu . Proszę Was o radę co w tych modelach najbardziej się psuje i na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie ? A tak w ogóle jak Wam się widzi ten egzemplarz?

Z góry dziękuję :)
Dorota.

piotrek1000 - Nie Gru 06, 2015 20:52

Mam takiego w budzie 5d. Złego słowa nie powiem, wymieniłem sprzęgło za 340 zł plus stówka na uszczelniacze i olej do skrzyni. Żona w rok natukła 20000 bez problemu. Za te pieniądze nie kupisz nic lepszego, części tanie i dostępne.
magneto - Nie Gru 06, 2015 21:47

ozdobna listwa na tylnym zderzaku jest z wersji hatchback. ciekawe dlaczego?
Scelena - Pon Gru 07, 2015 07:27

Co do listwy na zderzaku to facet mówił , że wymieniał , ale z jakiego powodu ? ...nie zapamiętałam uznając to za nieważne. Możecie mi powiedzieć ile spala po mieście taki wehikuł ? Jak z blacharką ? Czy gnije ?
Przebieg też wydaje mi się podejrzany . Zakładając , że gość nakręcił np. 100 tysięcy warto mimo wszystko ?

Vigoslaw - Pon Gru 07, 2015 08:52

wersja golas, nawet bez klimy...
Przebieg jak u działkowca, a felgi jak u młodzieniaszka... :razz:
Jak nie ma HGF-u to Ok, można brać, jak sie Tobie podoba...

Spalanie od 7 - 9 PB zależy jak jeździsz...

Blacha, do sprawdzenia nadkola, progi, ranty drzwi i klapy... podwozie

Jak nikt nie dłubał, to powinien się trzymać blacharsko ;)

Pozdrawiam,

Vig

magneto - Pon Gru 07, 2015 09:00

mam ten sam rocznik i pomimo garażowania pod chmurą brak śladów korozji