Zobacz temat - [r420] moduł centralnego z 220, nie zamyka drzwi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [r420] moduł centralnego z 220, nie zamyka drzwi

szajba1 - Pią Gru 11, 2015 20:25
Temat postu: [r420] moduł centralnego z 220, nie zamyka drzwi
witam, postaram sie streścić. padł pilot od centralnego, co za tym idzie nie mogłem odblokować immobilizera. przeczytałem porady i zakupiłem pilot centralkę i komputer z innego roverka. jedyny dostępny był od r220,


postanowiłem zaryzykować i jest !! :twisted: odpalił

jednak problem jest taki ze wgl nie zamyka drzwi, ani z pilota, ani kluczykiem ani ryglami, otwiera normalnie. :neutral:

słychać jak przekaźnik "klika" przy zamykaniu ale nie ma żadnej reakcji. na mojej starej skrzynce centralny działa,

różnią się tym ze na mojej jest "H" a na tej co kupiłem pisze duże "L" obie od lucasa, no i moja miała kostkę do kierunków, a ta z r220 nie ma,

co wiecej, na mojej siłowniki jakoś tak spokojniej pracują, dystyngowanie, a na tej nowej tak gwałtownie, jakby były założone uniwersalne z alledrogo.

podawanie prądu na przewodu "open, lock" nic nie daje, tzn, działajją, ale gdy nie ma podpiętej skrzynki, gdy jest podpięty moduł nie ma żadnej reakcji


proszę o pomoc, jakieś porady i sugestie, czytałem tematy podobne, gdzie działo sie tak po zalaniu, ale otwierałem moduł i wszystko wyglada w porządku


z góry dziękuje i szerokości :mrgreen:

greg-si - Pią Gru 11, 2015 21:10

Zmień moduł na dedykowany od R400.
szajba1 - Sob Gru 12, 2015 16:30

No tak

Bo chce wydawać kolejne pieniądze na część która ciężko zdobyć, by później musieć zaprogramować ja z immobilizerem, zależy mi na czasie i minimum kosztów

[ Dodano: Sob Gru 12, 2015 16:30 ]
poradziłem sobie, opisze dla potomnych,

po podłączeniu samego siłownika na krótko, zachowywał sie tak samo.
podejrzenie padło na przekaźnik, przełożyłem ze starego modułu, wraz z cewką za przekaźnikiem, teraz już wszystko jest tak jak poprzednio

temat do zamknięcia