Zobacz temat - R 75 Wa-wa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - R 75 Wa-wa

Painball - Czw Gru 24, 2015 13:35
Temat postu: R 75 Wa-wa
http://allegro.pl/piekny-...5874790397.html

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Bogato i drogo.

pelson91 - Czw Gru 24, 2015 13:49

drogo, bo to najbogatsza możliwa wersja R75, ostatni rok produkcji i ten słynny zderzak, który jest obiektem marzeń wielu właścicieli zwykłych 75tek.. ;) Ciechanów - trzeba tu AdaskoC, żeby się dowiedzieć czy warto za te pieniądze
Painball - Czw Gru 24, 2015 14:03

Ano, ano... I jeszcze automacik :) Szkoda, że nie KV6
rafalmis1 - Czw Gru 24, 2015 14:37

a czemu drewno jest ciemnym kolorze :?:
AdaskoC - Czw Gru 24, 2015 18:21

W związku z pytaniami prywatnymi do mnie. Pozwólcie że nie będę sie wypowiadał, to auta znajomej firmy, nie wiem o nich wszystkiego i pytania proszę kierować do właściciela. To ze mieszkamy w jednym mieście, nie oznacza ze o wszystkim rozmawiamy :-)
hylaty - Pią Sty 01, 2016 12:46

AdaskoC, a mógłbyś przy wolnej chwili zerknąć na tego roverka? Ja mam ponad 300 km do niego... Jakby co, na pewno bym się odwdzięczył ;-)
Po zdjęciach widać, że kiepsko spasowany lewy przedni błotnik; w zderzaku zdaje się, że brakuje wykończenia w części dolnej... Sprzedawca nie zaznaczył w ogłoszeniu, że bezwypadkowy, więc zakładam, że te elementy właśnie były uszkodzone; pytanie tylko jak to zostało naprawione?? Z doświadczenia wiem, że wysoka cena wcale nie musi być gwarantem dobrego stanu...

AdaskoC - Sob Sty 02, 2016 08:40

A byłem w sylwestra zobaczyć tak z ciekawości :-)

Jak dla mnie to auto ładne, nie zmęczone, z faktycznym przelotem. No ale jak ktos będzie konkretnie zainteresowany to musi sam jechac i obejrzeć.