Zobacz temat - [MG ZT-T] Wymiana listwy wykończeniowej w tylnych drzwiach
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [MG ZT-T] Wymiana listwy wykończeniowej w tylnych drzwiach

SlaS - Sro Sty 13, 2016 09:19
Temat postu: [MG ZT-T] Wymiana listwy wykończeniowej w tylnych drzwiach
Witam,
potrzebuję wymienić przerdzewiałą listwę wykończeniową tylnych lewych drzwi ( Finisher assembly-rear door pillar - LH - CVL100130). W załączeniu ze stronny rimmerbros.co.uk rysunek poglądowy, chodzi o element nr. 16. (link http://www.rimmerbros.co.uk/Item--i-GRID001804 )
Nowy element zakupiłem, ale po rozpoznaniu tematu stwierdzam, że nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Nie chciałbym rozbierać całych drzwi, żeby wymienić ten element.
Nie udało mi się niestety znaleźć podpowiedzi w necie.
Może już ktoś to przechodził i jest w stanie podpowiedzieć?

Pozdrawiam
SlaS

PS. Pismo obrazkowe mile widziane:)

AdaskoC - Sro Sty 13, 2016 09:53

Na krawędzi drzwi, chyba za uszczelką będziesz mial śrubki od niej.
Ciężko wychodzi jak nie była ruszana.

Powodzenia:-))

SlaS - Sro Sty 13, 2016 10:08

Też tak myślałem i nawet wydawało mi się, że widziałem te śrubki , ale wątpliwości pojawiły się w momencie popatrzenia na nowy element i to jak powinien być zamontowany. Wg tego wygląda jakby miały być przykręcane od wewnętrznej strony drzwi od strony szyby, a tam jest boczek.

Pozdrawiam
SlaS

AdaskoC - Sro Sty 13, 2016 11:12

No gdzies tam szukaj śrubek, juz z dwa miesiące nie mialem do czynienia z kombi i nie pamiętam :-)
SlaS - Sro Sty 13, 2016 17:33

Będę szukał, może źle spojrzałem. W ravie do 75 tego nie znalazłem, nie ma wzmianki o drzwiach od kombi:( Załączę również zdjęcie tej lstwy, może pomoże.