Zobacz temat - MG ZS 2,5L V6 Radom
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - MG ZS 2,5L V6 Radom

osarro - Pon Lut 29, 2016 20:47
Temat postu: MG ZS 2,5L V6 Radom
Jak w temacie czy ktoś się zetknął z tym autkiem lub sprzedającym?

http://allegro.pl/rover-m...6011788773.html

Wygląda obiecująco,sprawa przebiegu nieco wątpliwa aczkolwiek są przypadki.
Cena wydaje się być ok jak za taki egzemplarz.

Kermit - Pon Lut 29, 2016 23:55

Miałem zamiar obejrzeć ten samochód podczas poszukiwań ZS 180, ale sobie odpuściłem. Dodam od siebie, że auto było wystawione wcześniej za 13 900 zł. Oczywiście na zdjęciach wygląda idealnie, ale to zasługa artysty-fotografa. Nawet komora silnika jest czyściutka. Fotel w takim samym stanie widziałem w aucie mającym ponad 150 tys. km przebiegu, a raz z bardzo zniszczonymi boczkami po ponad 200 tys, więc tu chyba dużo zależy od gabarytów kierowcy i częstotliwości wsiadania. Warto się dopytać o stan opon ze zdjęć i czy jest dodatkowy komplet na lato/zimę. Z przodem było coś robione albo wymieniany był sam znaczek, bo tylny wyblakł, co w sumie jest normą w tych autach. Z podstawowym pakietem startowym (rozrząd z napinaczem i pompą wody, filtry, olej) i ewentualnymi pierdołami eksploatacyjnymi w stylu klocków hamulcowych pewnie wyjdzie ok. 14 000 zł. Koniecznie trzeba się też dowiedzieć co to znaczy opłacony i gotowy do rejestracji, bo w praktyce to może oznaczać wiele. :mrgreen:
longer86 - Wto Mar 01, 2016 16:27

Osarro a nie lepiej spytac maniaq'a cos wspominam ze chce swojego sprzedać
osarro - Wto Mar 01, 2016 16:31

To nie dla mnie,znajomy szuka auta....nie zdecydowany ...już oglądaliśmy różne marki i chciał się przymierzyć właśnie do tego modelu.
Po prostu skutecznie mu chcę wyperswadować Mazdę 5,w grę wchodzi Volvo V50 oraz Mitsubishi Lancer 7gen ....jak widać rozrzut po całości bo to ciężki typ który sam nie wie czego szuka :D

Markzo - Wto Mar 01, 2016 16:36

Brakuje mu dokładki z przodu, a każdy 180 ją miał.
osarro - Wto Mar 01, 2016 16:57

A handlarz jak to handlarz nic nie wie.....ba nawet nie wie co to są VISy .....
Ricardus - Wto Mar 01, 2016 17:01

Moim zdaniem maska ma dziwne minimalne pofalowania, albo bardzo dziwnie pada na nią światło. Zdjęcia są mocno wyretuszowane i przefiltrowane, więc mało można z nich wyczytać. Bez oględzin będzie trudno prawidłowo ocenić.
osarro - Wto Mar 01, 2016 17:16

Nawet poprzez VIN nie ma interesujących wpisów wiec nie ma po co płacić za pełny raport :/
doktor_who - Wto Mar 01, 2016 19:46

Chejka, oglądałem go jakiś miesiąc temu omijaj go szerokim łukiem,zdjęcia są normalnie cudo w stosunku do rzeczywistości choć przebieg może być autentyczny...
osarro - Sro Mar 02, 2016 00:17

No to chyba już wszystko jasne ...podziękować za konkrety :)
toksyn - Sro Mar 02, 2016 15:46

Straciłem właśnie 5 minut mojego cennego czasu na usuwanie Waszych wypocin, które nic nie wnosiły do tematu. Traktujcie to jako ostrzeżenie bo następnym razem polecą warny.

cieszę się, że mimo wszystko autor tematu dostał odpowiedź satysfakcjonującą i pomocną.