Zobacz temat - [MG ZT-T 190] Czy ktoś może sprawdzić?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MG ZT-T 190] Czy ktoś może sprawdzić?

pietjak - Pon Mar 14, 2016 14:08
Temat postu: [MG ZT-T 190] Czy ktoś może sprawdzić?
Witam,

jestem nowy na forum, choć zajeżdzam już drugiego R75.

Rozglądam się, ża czymś szybszym od CDT z chipem i znalazłem to auto:

http://allegro.pl/mg-zt-t-ztt-190-i6046755153.html

Czy ktoś może je oglądał, albo zna historię? Czy ktoś jest z okolić Poznania i mógłby je obejrzeć?

Samochód na zdjęciach wygląda ok. Sprzedający podobno kupił je od kogoś w Polsce, więc może to auto miało wcześniej za właściciela kogoś z forum?

Dominoz - Pon Mar 14, 2016 14:10

Na zdjęciach wygląda ok.
Pewnie bez oględzin się nie obejdzie ;)

Na forum jest kilka osób z okolic Poznania, którzy znają się dobrze na Roverkach, wiec myślę, że ktoś Ci pomoże.

No i ten kolor...moim zdaniem najpiękniejszy dla MG ZT.

pietjak - Pon Mar 14, 2016 14:16

Zgadzam się.

Kolor jest świetny.
W zeszłym roku sprowadziłem ze Szwajcarii Saaba 9-5 Aero 2.3 Turbo w takim kolorze z jasnym wnętrzem. Sprzedał się w 3 dni 100% powyżej ceny rynkowej.

OT. Swoją drogą, jak w zeszłym roku kupowałem R75 dla żony to poważnie zastanawialiśmy się nad tym twoim białym (był na allegro), ale daleko było jechać :) .

Dominoz - Pon Mar 14, 2016 14:18

pietjak, żałujcie- zadbane autko ;)
Kilka pierdół jest do zrobienia, jak podsufitka np...ale to takie bardziej wizualne sprawy.
Kupiłem 1 września 2015. Zrobiłem 15tys bez awarii. Oby tak dalej.

pietjak - Pon Mar 14, 2016 14:20

I jeszcze jedno pytanie odnośnie zakupu R75/MG ZTT - czy auta po lifcie miały kontrolę trakcji?

Niestety, w przedliftowych trochę tego brakuje przy tej mocy.

j0zek - Pon Mar 14, 2016 15:04

pietjak napisał/a:
I jeszcze jedno pytanie odnośnie zakupu R75/MG ZTT - czy auta po lifcie miały kontrolę trakcji?

Niestety, w przedliftowych trochę tego brakuje przy tej mocy.


Miały kontrolę trakcji, ale generalnie bardzo ciężko dostać MG z kontrolą trakcji fabryczną. Z reguły MG są gorzej wyposażone względem R75, a polifty jeszcze gorzej.
Także każdy dodatkowy guzik/komputer pokładowy/ksenon w tym aucie to duży +.