Zobacz temat - [R414] nie działająca kontrolka otwarcia bagażnika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R414] nie działająca kontrolka otwarcia bagażnika

Wiesia92 - Wto Mar 29, 2016 15:32
Temat postu: [R414] nie działająca kontrolka otwarcia bagażnika
witam tak jak w temacie nie działa mi kontrolka informująca ze kufer jest otwarty gdzie szukać przyczyny? jak to zdiagnozować?dodam że światło w bagażniku normalnie zapala sie i gaśnie.żarówka sprawdzona i brakło mi pomysłów juz:D
-_Zielarz_- - Sro Mar 30, 2016 22:19

Może po prostu spaliła się żarówka na desce rozdzielczej a wtedy musisz zdjąć zegary żeby się do tego dobrać (więc szukaj tematów o ściąganiu zegarów).
Wiesia92 - Czw Mar 31, 2016 07:31

-_Zielarz_- napisał/a:
Może po prostu spaliła się żarówka na desce rozdzielczej a wtedy musisz zdjąć zegary żeby się do tego dobrać (więc szukaj tematów o ściąganiu zegarów).


kolego czytaj ze zrozumieniem.. sprawdziłem żarówkę i jest dobra:)

-_Zielarz_- - Czw Mar 31, 2016 12:17

Sorki, faktycznie można się domyślić o której żarówce piszesz, zwłaszcza po Twojej uwadze. Jednak czytelniej by było jakbyś używał wielkich liter i spacji ;) bo tak myślałem, że piszesz o żarówce w bagażniku :D

A tak to nie wiem czy kontrolka i lampka w bagażniku na tym samym przewodzie idą, myślę że raczej nie. Skoro się tam zapala to raczej styk działa dobrze, natomiast w tej sytuacji uwalony jest kabel do kontrolki (na logikę).

Wiesia92 - Czw Mar 31, 2016 13:58

jak to zdiagnozować?