Zobacz temat - [R25] Problem z gniazdem zapalniczki
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Problem z gniazdem zapalniczki

Kamil97 - Sob Kwi 30, 2016 13:45
Temat postu: [R25] Problem z gniazdem zapalniczki
Witam, mam problem ze swoim Roverkiem :grin: 25
Otóż nie działa mi gniazdo zapalniczki razem z jego podświetleniem, sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i wygląda na to że są okey (sprawdzałem zarówno pod kierownicą jak i pod maską) podświetlenie zapalniczki działało jeszcze do wczoraj ale samo gniazdo juz nie, czytałem że idzie jeden bezpiecznik zarówno do zapalniczki jak i do nawiewów lecz czy to prawda? Nawiewy działają bez zarzutu.
Ma ktoś jakiś pomysł ?
Pozdrawiam.

BigBoyPL - Sob Kwi 30, 2016 21:44

Z tego co pamiętam to podświetlenie zapalniczki jest podłączone do podświetlenia panelu nawiewów.
Kamil97 - Nie Maj 01, 2016 12:22

BigBoyPL, na podświetleniu tak średnio mi zależy, Bardziej przydał by mi się prąd w gniazdku zapalniczki, podejrzewam że spaliła się żarówka podświetlająca, ogólnie całą obudowę od podświetlania owej zapalniczki wyjąłem, ale samego gniazda nie ponieważ nie wiem jak :sad:
BigBoyPL - Nie Maj 01, 2016 17:52

Może to ci wyjaśni
LowMen - Nie Maj 01, 2016 23:24

Miałem to samo. Po wymianie wentylatora problem zniknął - może wymontuj wentylator i sprawdź kostkę od niego może istnieje jakieś zwarcie, które może przeszkadzać zapalniczce
Kamil97 - Pon Maj 02, 2016 17:48

BigBoyPL, LowMen, Znalazłem rozwiązanie. Wczoraj podczas sporej mgły chciałem włączyć przeciw mgielne tylne i nie działało. Dziś zajrzałem do bezpieczników i był spalony, po wymianie na nowy bezpiecznik gniazdo zapalniczki zaczęło działać.

Pozdrawiam. :mrgreen: