Zobacz temat - [R75] Urwana Lub Ułanana cześc grzybka komina VIS Power
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Urwana Lub Ułanana cześc grzybka komina VIS Power

taba19 - Czw Maj 12, 2016 14:26
Temat postu: [R75] Urwana Lub Ułanana cześc grzybka komina VIS Power
Witam dziś zdjąłem Vis Power I Moim oczom ukazał się oto taki widok Mianowicie ułamany jest Kominek ( cześć grzybka widać teraz coś takiego białego) czy można tak jeździć bo Vis jest ogólnie sprawny czy jakoś to próbować zreperować ?? Ogólnie coś wcześniej było już grzebane bo poprzedni właściciel coś tu wspominał ale nic więcej nie wiem co się tu działo
sknerko - Czw Maj 12, 2016 15:53

jeżeli jest szczelnie zaślepione to można jeździć z takim visem
taba19 - Czw Maj 12, 2016 16:17

zastanawiam się czy nie przełożyć tego kominka od jakiegoś starego vis ze złomowiska
SeniorA - Czw Maj 12, 2016 17:06

taba19 napisał/a:
zastanawiam się czy nie przełożyć tego kominka od jakiegoś starego vis ze złomowiska
radzę nie jeździć z takim VISem i jak najszybciej wymienić jego obudowę , jeśli nie chcesz mieć takiej przygody : https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=83367
taba19 - Wto Maj 17, 2016 16:53
Temat postu: [R75] Urwana Lub Ułanana cześc grzybka komina VIS Power
Witam PO rozebraniu silniczków VIS BALANCE ukazał mi się oto taki widok mam wrażenie ze w obu przypadkach jest przerwana ścieżka w zaznaczonych miejscach na czerwono jak sadzicie dobrze to widzę czy tak po prostu ma być pomierzyłem wszystko przejścia nie ma miedzy kółkami na pomarańczowo zaznaczonymi czy te płytki są uszkodzone dodam ze reszta podzespołów działa sprawdziłem każdy na testerze osobno

[ Dodano: Wto Maj 17, 2016 16:53 ]
ogólnie jeśli dobrze myślę to planuje wlutować w miejsce pomarańczowe z jednej i drugiej strony przewodzik miedziany z otulina i chyba powinno być :wink: gites ale to czekam na opinie :)

Robert75 - Wto Maj 17, 2016 18:08

dokładnie miałem w tym samym miejscu przepalone.
"odłączyłem" czyli zerwałem po obu stronach ścieżkę a następnie wlutowałem przewód, który puściłem pod płytką wokół krawędzi płytki. Musisz pokombinować żeby się ładnie wszystko ułożyło. Dobrze wyszło i najważniejsze ze działa;)

marynarz555 - Sob Cze 18, 2016 11:45


longer86 - Sob Cze 18, 2016 11:55

marynarz555 ,ja też zastosowałem specjalistyczne narzędzia