Zobacz temat - [i]Wymiana szyby czołowej
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [i]Wymiana szyby czołowej

Caroline - Pią Maj 27, 2016 13:56
Temat postu: [i]Wymiana szyby czołowej
Witam!

Błagam o pomoc. Poszła mi szyba czołowa. W Niemczech w moim mieście obdzwoniłam już chyba wszystkie sklepy i serwisy typu carglass.
Cena, jaką mi krzyknęli za szybę wraz z wymianą to 1000 euro. Za samą szybę chcą 550 euro.
I teraz zastanawiam się czy pakować moje cztery litery do auta i robić objazd po szrotach (wolałabym jednak nie ryzykować bo szybą czołowa używana to rosyjska ruletka) czy jednak jeszcze przyjdzie mi znaleźć ratunek w postaci zakupu szyby w Polsce z wysyłką do Niemiec za ludzkie pieniądze czy kopnąć to auto już w zderzak i sprzedać. Niedawno co kilka dni temu zrobiłam temu grzmotowi uszczelke pod głowica a ten mi się tak odwdzięcza...
Jeśli zakup szyby w Polsce to gdzie radzicie zamawiać i jakiej firmy szyba? Koniecznie z blendą zieloną. Wiem, że pękające przednie szyby to jest niemalże złośliwe hobby wyrobione do pełnej profeski tych aut w metodach wnerwiania właścicieli. Więc może ktoś się znajdzie, kto już ma w tym jakieś doświadczenie i doradzi mi co i jak. Też wiem, że pasuje szyba od Civic, ale nie wiem jaki rocznik. Teraz jeszcze w czerwcu muszę zrobić przegląd i ten grzmot go nie przejdzie z szybą w takim stanie.

sTERYD - Pią Maj 27, 2016 22:06


Moderator sTERYD informuje

Caroline ! Ten temat zostanie usunięty jeśli nie poprawisz jego nazwy.
Na tym forum obowiązują ściśle określone zasady nazewnictwa tematów.
Proszę niezwłocznie zapoznać się z tym tematem
Aby zmienić nazwę tematu, musisz w pierwszym poście użyć funkcji


Monotonny - Sob Maj 28, 2016 20:26