Zobacz temat - [MG ZT-T] Lampy xenonowe
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [MG ZT-T] Lampy xenonowe

brzoza224 - Sob Cze 04, 2016 23:01
Temat postu: [MG ZT-T] Lampy xenonowe
Siemanko
Próbowałem wymienić żarniki xenonowe przez otwor w nadkolu ale to chyba nie mozliwe, trzeba rozkręcać zderzak i wyjmować lampe?

BetJar - Sob Cze 04, 2016 23:10

brzoza224 napisał/a:
trzeba rozkręcać zderzak i wyjmować lampe?

Tak. Nie stety trzeba. 25 minut roboty.

brzoza224 - Nie Cze 05, 2016 00:17

BetJar napisał/a:
brzoza224 napisał/a:
trzeba rozkręcać zderzak i wyjmować lampe?

Tak. Nie stety trzeba. 25 minut roboty.


od gory tylko czy caly trzeba zdjac?

martinsc - Nie Cze 05, 2016 00:47

oczywiście schodzi cały jeśli odkręcisz od góry wszystkie śruby te na krzyżak, sruby w nadkolach i zależy jak masz zamocowane na dole ja miałem do osłony silnika potem ciągniesz przy błotnikach do siebie żeby zeszło z zaczepów z obu stron i zdejmujesz najlepiej jeszcze połozyć cos przed zderzakiem miękkiego w razie gdyby spadł żeby nie porysować co w przypadku zdejmowania w 1osobe bardzo prawdopodobne a o zdejmowaniu zderzaka było dużo na forum nawet ze zdjęciami co i gdzie odkrecic i co ciagnac pierwszy raz tez meczyłem się z wymiana zarnika pod blokiem przez otwór w nadkolu i jest to możliwe tylko bardzo czasochłonne denerwujące ok 3h :twisted: a pardzo pozytywnie zaskoczyłem się przy drugim zarniku gdy stwierdziłem ze lepiej zdejme zderzak szybko łatwo i bezproblemowo polecam jeszcze obejrzeć filmik jak wymienić zarnik d2s

[ Dodano: Nie Cze 05, 2016 00:47 ]
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=545492#545492

Tomasz - Nie Maj 14, 2017 10:35

Witam mam pytako chce wymienić w Roverku 75 lampy z xenonowych na zwykle czy musze wymienić cala wiazke czy tylko kostke Proszę o odp
rafalmis1 - Nie Maj 14, 2017 17:23

Dlaczego na zwykłe?