Zobacz temat - Rover 25 by colo254
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Nasze auta - Rover 25 by colo254

colo254 - Nie Lip 10, 2016 23:27
Temat postu: Rover 25 by colo254
Rover 25

Rok produkcji: 2001
Silnik: 1.6 16V

Wyposażenie ( najbogatsza wersja z tego rocznika , poza brakiem przeciwmgielnych [ JUŻ MA PRZECIWMGIELNE :cool: ] ) :

- Wspomaganie kierownicy
- ABS
- Klimatyzacja
- Elektryczny szyberdach
- 4x elektryczne szyby
- Elektryczne lusterka (podgrzewane)
- Czarne skóry
- Centralny zamek z dwoma pilotami
- Alarm
- Alufelgi 15 cali
- Radio CD Blaupunkt, z głośnikami Blaupunkt
- Zagłówki tylnej kanapy
- Składana, dzielona tylna kanapa
- Reflektory przeciwmgielne
- Zegarek z funkcją TRAFFIC

Samochodu szukałem bardzo długo, jako, że odebrałem prawo jazdy niedawno pomyślałem, że kupię sobie wymarzonego Rover''ka ;) .

Oglądałem MG ZR w Łodzi, i Rover''ka 25 w Trzebnicy, ale ten z Kamiennej Góry był dla mnie idealny :) .

Stan nie jest igła, bo blacha w paru miejscach lekko kuleje, i uszczelka szyberdachu lekko odstaje, ale to tylko kosmetyka :wink:

Uważam, że cena 4.600 to była za niego odpowiednia, ponieważ jest to komplet wyposażenia, a te problemy, które wymieniłem wcześniej to tylko kosmetyka :D

Mam zamiar samochód trzymać jak najdłużej i mam nadzieję, że będzie mi dobrze służył, ponieważ uwielbiam tą markę :oops:

Plany na przyszłość:

- Naprawa blacharki
- Naprawa uszczelki szyberdachu
- Podklejenie podsufitki
- Montaż LPG [ JEST ;) ]
- Montaż przeciwmgielnych [ JEST ]
- A reszta się okaże :mrgreen:

Harry - Nie Lip 10, 2016 23:29

colo254 napisał/a:
- Podklejenie podsufitki

wymień materiał cały

bociannielot - Pon Lip 11, 2016 09:48

walnięty był przodem, bo zaślepki powinny byc w kolorze zderzaka, poza tym niech Ci służy i oby hgf z dala :ok:
colo254 - Czw Lis 16, 2017 22:26

Samochód otrzymał LPG ( rok temu), oraz ma zamontowane przeciwmgielne, czyli teraz jest pełną '' full opcją '' :mrgreen:
bociannielot - Pią Lis 17, 2017 10:39

colo254, jeszcze grzane pupy były na niektóre rynki :wink:
colo254 - Czw Sty 16, 2020 17:18

bociannielot, wiem, ale takie egzemplarze to białe kruki, ostatnio z ciekawości szukałem na portalach zagranicznych i ciężko o taki :mrgreen:

[ Dodano: Czw Sty 16, 2020 17:18 ]
Dawno tu nie zaglądałem, więc czas na małą aktualizację.

Samochód od połowy 2016 roku jeździ niemal bezawaryjnie, zrobiłem nim ponad 40k km. Praktycznie nigdy nie odmówił posłuszeństwa.

Samochód w zeszłym roku dostał nowe oczka ;)

Obecnie jedynym mankamentem jest korozja, która dosyć mocno pokazała się na błotnikach z przodu i drzwiach kierowcy.

Poza tym auto dalej jeździ bardzo dobrze. :D

Nigdy nie zapomnę min kolegów ze szkoły, którzy mówili, że samochód będzie więcej stał u mechanika niż jeździł :roll:

Ale jakby to powiedzieć życie jest zbyt krótkie żeby jeździć Golfem ;-)