Zobacz temat - [r45]pilot
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [r45]pilot

madmips - Sro Sie 24, 2016 18:07
Temat postu: [r45]pilot
Hej,

trafiłem na coś takiego:

https://www.groupon.pl/de...t-samokopiujacy

i zastanawiam się czy będzie działał jako podmianka do mojego wysłużonego pilota od R45,
w którym dawno gumki się wykruszyły...

sprawdzał może ktoś coś takiego?

Lemur - Sro Sie 24, 2016 18:50

Pilot do bramy nie bedzie wspolpracowal z centralnym zamkiem samochodu, nawet jesli pasuje czestotliwosc (a wcale nie musi) to pilot bramy ma kod staly, a w aucie jest kod zmienny. W zdecydowanej wiekszosci przypadkow do skopiowania pilota ze zmiennym kodowaniem potrzebny jest pilot tego samego producenta co centralka, zadnego innego uniwersalnego nie bedzie akceptowac. Samo wyciagniecie algorytmu z pilota nie jest latwe, tym bardziej w warunkach domowych. Lepiej jest dokodowac nowy pilot do istniejacej centralki
NiceMan - Czw Sie 25, 2016 10:40

Przecież masz do kupienia nowe obudowy na allegro.

http://allegro.pl/listing...s0-mot-1-4-0713

Kupujesz nową obudowę. I jedziesz do Phijowi do Nowego Miasta nad Wartą. Masz 40km i za 150 czy 100zł masz kodowanie pilota ;)
Ja aż z Wrocławia jechałem do niego bo u mnie wołali 450zł!!!! A on mi za 200 zrobił ;)


Pozdrawiam

ADI-mistrzu - Pią Sie 26, 2016 07:28

madmips kup tylko nową obudowę i ją wymień, niema sensu całego pilota.
Jak masz uszkodzone przyciski na płytce PCB to także da się zrobić i będzie taniej niż nowy.

madmips - Sob Sie 27, 2016 12:20

dzięki za podpowiedź, swego czasu jak szukałem to nic nie było. W jednym mi mikrostyk odpadł, ale w obu nie mam już tych klawiszy...
ADI-mistrzu - Nie Sie 28, 2016 09:24

Ten przycisk da się dolutować więc pilot da się naprawić.
NiceMan - Nie Sie 28, 2016 20:21

To jak masz problem z pilotem to jak pisałem zostaje Ci kodowanie nowego 200zł :P
Naprawić też się da ale musisz znaleźć dobrego elektronika


Pozdrawiam

barney79 - Wto Wrz 13, 2016 18:53

Szukaj kogoś kto ma tester Launch lub pochodne Autocom.Najlepiej kup sobie sam.Wydatek 250zł a masz tester dla siebie i sam zakodujesz sobie pilota.