Zobacz temat - [MG ZS 180] Półosie napędowe
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [MG ZS 180] Półosie napędowe

alp.renia - Pon Paź 03, 2016 16:27
Temat postu: [MG ZS 180] Półosie napędowe
Witam,
Poszukuję półosi do MG ZS 180 mojego klienta. Niestety nigdzie nie można znaleźć nowych zamienników dlatego piszę do Was z zapytaniem - czy może ktoś ma na półce coś takiego jak półosie do MG ZS 180 z ręczną skrzynią biegów i jest w stanie podać mi parę jej parametrów (samochód którym się zajmuje musi codziennie wozić właściciela do pracy więc odpada wyciąganie i czekanie). Chodzi o ilości zębów na przegubach zewnętrznych i wewnętrznych (w przypadku prawej, na wałku pośrednim). Plus ew. długości ich?
Chyba że ktoś chce się takowych pozbyć to chętnie przyjmę i wyślę do regeneracji.
Albo może ktoś przerabiał ten temat i zna zamiennik dostępny nowy? Albo elementy - przeguby wewnętrzne. Bo zewnętrzne to nie problem...
Z góry bardzo dziękuję za wszelkie podpowiedzi.
Pozdrawiam

iktorn73 - Wto Paź 04, 2016 14:54

http://allegro.pl/polos-p...5236472622.html
Zobacz na Allegro :) .

longer86 - Wto Paź 04, 2016 14:59

Czyżby znów powrót na forum nabywcy auta kasjo i markosa... R przerobiony na MG?
alp.renia - Sro Paź 05, 2016 16:57

Nie to auto. Tamto też jeździ po naszym mieście. Mowa o innym MG ZS - nie wiem czy właściciel tu jest - pewnie nie bo nie internetowy jest.
Co do linku - owszem...to już namierzone było wcześniej. Ale jeszcze potrzebna jest druga - krótka...i nigdzie nie widzę...