Zobacz temat - [R75] Do oceny
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [R75] Do oceny

sinbad - Wto Paź 18, 2016 11:34
Temat postu: [R75] Do oceny
Cześć,

znalazłem takie oto ogłoszenie.

http://otomoto.pl/oferta/...html#7cd8f37a85

Co sądzicie?

longer86 - Wto Paź 18, 2016 14:43

z tego co mi sie rzuca w oczy:

- komputer pokładowy - to ma każdy 75 na małym wyświetlaczu, nie ma zegarów z duzym górnym wyświetlaczem

- welurowa tapicerka w perfekcyjnym stanie - tutaj być może ograniczył się do stanu foteli, które ciężko ocenić z tych zdjęć, w oczy natomiast rzuca się odchodzący materiał na boczku kierowcy (u pasażera być może też)

Co może wskazywać na pranie wnętrza, co za tym idzie możesz potrzebować wymiany lub ponownego tapicerowania boczków drzwi. Jeśli prana była całość to również podsufitka może zacząć obwisać.

- W opisie nie ma nic na temat świecącej kontrolce poduszek powietrznych (najprawdopodobniej kostka pod fotelami)

- Chrom dookoła klamki kierowcy odpada - być może ściagany był boczek, więc zwróć uwagę na to czy działają zamki

- pewnie miał jakies problemy z odbiorem radia, dołożona antena na dachu

sinbad - Wto Paź 18, 2016 15:14

longer86 napisał/a:
z tego co mi sie rzuca w oczy:

- komputer pokładowy - to ma każdy 75 na małym wyświetlaczu, nie ma zegarów z duzym górnym wyświetlaczem



dzięki. wyjaśnisz mi, o co chodzi z tym punktem?

I może prosto z mostu? Czy ta cena, za ten stan jest OK?

prebenny - Wto Paź 18, 2016 15:34

Każdy 75 ma wyświetlacz 'dolny' (ten od przebiegu) i w nim jest 'komputer serwisowy' - te 'biedne' na górze mają zwykłe kontrolki - licznik high line ma na górze drugi wyświetlacz zamiast kontrolek - pokazuje on różne komunikaty, średnie spalanie itp.
longer86 - Wto Paź 18, 2016 16:16

sinbad napisał/a:
może prosto z mostu? Czy ta cena, za ten stan jest OK?


Cena fajna, po zdjęciach widac ze odpicowany na handel. Bo jesli tak dba o 75 to po co sprzedawać, jak nie masz daleko to jedź obejrzeć, pytanie gdzie jest haczyk.

ploomy - Sro Paź 19, 2016 14:44

Auto stoi w komisie jakieś pół kilometra od warsztatu British Cars. Jedź, dogadaj się z Mariuszem na oględziny i będziesz miał autotest na żywo.
sinbad - Sob Paź 22, 2016 12:02

ploomy napisał/a:
Auto stoi w komisie jakieś pół kilometra od warsztatu British Cars. Jedź, dogadaj się z Mariuszem na oględziny i będziesz miał autotest na żywo.


Wiem, wiem. Już dzwoniłem. Tylko na razie z czasem bardzo słabo. Dzięki wielkie.