Zobacz temat - [75]Przegrzewanie silnika i
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [75]Przegrzewanie silnika i

roverek - Czw Sty 26, 2017 14:27
Temat postu: [75]Przegrzewanie silnika i
witam posiadam roverka 75 2.0 V6 i sie przegrzewa mechanik powiedzial mi żebym zakupił częsć CZĘŚĆ jak by ktos miał na zbyciu lub wiedział gdzie zakupić był bym wdzieczny
Pozdrawiam

SeniorA - Czw Sty 26, 2017 22:24

dlaczego mechanik chce wymieniać dekielek jak pod nim jest uszczelka ? , może wystarczy uszczelkę wymienić.
roverek - Pią Sty 27, 2017 15:40

no faktycznie masz rację. a gdzie ewentualnie dostanę taką uszczelkę?Jutro pójdę i się zapytam czego nie wymieni samej uszczelki dzięki za podpowiedź i czekam na dalsze propozycje
pozdrawiam

[ Dodano: Pią Sty 27, 2017 11:37 ]
witam byłem u mechaniora niestety problem jest taki ze na 3 się rozpękło wiec wraz muszę kupić tylko niestety jest droga 300zl. to sporo dla mnie bo mam parę innych rzeczy do zrobienia w samochodzie i szukam tańszego rozwiązania. Może ktoś posiada albo wie gdzie znajdę. Pilnie potrzeba bo Roverek stoi już dłuższy czas a szkoda samochodu. Pomożecie?...

[ Dodano: Pią Sty 27, 2017 15:40 ]
czy ktoś zna nr. katalogowy tej części? szukam szcześcia w necie na szrotach ale ciężko tylko ta jedna firma ma ? i to nie dostępne jak ktoś by miał zajechany silnik a to całe to było by fajnie :)piszcie