Zobacz temat - [mg zs] zegarek i antynapad
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [mg zs] zegarek i antynapad

podki - Sro Lut 22, 2017 12:13
Temat postu: [mg zs] zegarek i antynapad
Witam mam dwa pytania jak wymienic zegarek w mg zs poliftowym 2005 r bo cos mi krzaczki wyswietla. Oraz drugi pytanie da sie wyłączyć ten antynapad ( samozamykanie drzwi po ruszeniu) bo mnie to troche denerwuje. Pozdrawiam
ADI-mistrzu - Sro Lut 22, 2017 13:14

podki, musisz środkowy tunel zdemontować. Wpierw podłokietnik, potem przednia konsola i zegarek na dwóch śrubkach od tyłu się trzyma.

Tylna konsola ma dwa wkręty z tyłu po bokach i dwie śruby pod lewarkiem ręcznego pod zaślepką prostokątną.
Przednia za przyciskami zamykania drzwi, świateł przeciwmgielnych itp dwie śrubki po bokach.
Trzecia śruba wymaga wyjęcia radia oraz jego ramki. Dodatkowo wkręty po bokach.

podki - Czw Lut 23, 2017 10:25

przez radio nie da rady wyjąć? i ponawiam wie ktos jak wylaczyc ten antynapad bo to wkurzające strasznie jest
iktorn73 - Czw Lut 23, 2017 11:43

Niestety przez radio małe szanse :) . Antynapad tylko przez T4,podobno jest taka możliwość. Mnie tez to wkurza :) .
ADI-mistrzu - Czw Lut 23, 2017 12:43

A mi osobiście nie przeszkadza ten antynapad, tym bardziej jak coś z tyłu mam.
Remigiusz - Czw Lut 23, 2017 15:45

Antynapad tylko sie da wyłączyć przez przeprogramowanie Pectrona ;)

Nie pamietam dokładnie czy idzie sygnał kablem prędkości auta do Pectrona, trzeba by zobaczyć w tedy można by odciąć sygnał prędkości i by się już nie włączał :D

podki - Czw Lut 23, 2017 23:02

Jak to sprawdzić z tym kablem? znalezlem na forum taki opis dotyczacy rovera 45 probowal ktos? : włączyć zapłon, trzymać 10 sek wcisniety przycisk antynapadu wyłączyć zapłon
Foxio - Czw Mar 02, 2017 11:59

Witam. Dolacze sie do tematu. Ja mam problem z podswitleniem zegarka i licznika kilometrow. Oba padly, musze na nowe wymieniac czy tam moglo cos sie odczepic lub przepalic? 2.5 v6
ADI-mistrzu - Czw Mar 02, 2017 12:54

Foxio, dziwne pytanie... a bezpieczniki patrzyłeś? Pewnie nie...