Zobacz temat - [mg zs] tłumik końcowy, antynapad, łożysko tył, rura chlodni
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [mg zs] tłumik końcowy, antynapad, łożysko tył, rura chlodni

podki - Nie Kwi 09, 2017 18:48
Temat postu: [mg zs] tłumik końcowy, antynapad, łożysko tył, rura chlodni
Witam mam 4 pytania:
1. od wszystkich modeli silnikowy rovera i mg pasuje tłumik koncowy? (mam diesla sedana lifta) Moze ktos ma do sprzedania?
2. od wszystkich modeli silnikowy rovera i mg pasuje łożysko tył? (mam diesla sedana) Moze ktos ma do sprzedania?
3. od wszystkich modeli silnikowy rovera i mg pasuje rura od plynu chlodzacego w chodząca do chlodnicy ta pod węzem od intercolera odrazu po otwarciu maski? (mam diesla sedana) Moze ktos ma do sprzedania?
4. Pytalem juz kiedys o anty napad da sie to wylaczyc podlaczając pod komputer bo byc moze mam dostep do takiego (przez złącze OBD)

iktorn73 - Pon Kwi 10, 2017 15:35

Łożysko pasuje nawet od Hondy Civic z ABS-em,tylko musisz zamienić koronki ABS.
Antynapad podobno da się wyłączyć przez kompa T4.
Rury to chyba raczej tylko od diesla,benzyny będą miały inne,tak mi się wydaje :)

[ Dodano: Pon Kwi 10, 2017 15:35 ]
A tłumik pasuje chyba tylko od diesla sedana,ciężko dostać podobno, albo rzeźba.
Zajrzyj do działu giełda,może ktoś coś sprzedaje.
Łożyska tył powinny być do wersji z tarczami, jeśli będą do bębnów to mają koronki podobne do tych w Hondzie Civic,płaskie.

Senn - Czw Kwi 20, 2017 21:51

https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=935527&highlight=#935527

Powyżej masz link do tematu o tłumikach w ZS. Co prawda odnosi się do kv6, ale pewne informacje na pewno Ci się przydadzą. Są też linki do producentów.