Zobacz temat - [R75] Stuki, szarpanie po wymianie akumulatora
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Stuki, szarpanie po wymianie akumulatora

jesaj - Pią Cze 23, 2017 15:46
Temat postu: [R75] Stuki, szarpanie po wymianie akumulatora
Witajcie, mam dziwny problem. Umarl mi akumulator w roverze, probowalem go pare razy zakrecic na kablach i nie udalo mi sie. Aku umarlo calkowicie nawet sie nie ladowalo. Kupilem nowa baterie podlaczylem i siadam do krecenia, nagle pod maska dzwiek jakbym normalnie kluczem nawalal po jakis trybach, zebach i zblokowanie jakby krecenia. Druga proba, lekkie zblokowanie i nagle bam odpalil normalnie. Po tej akcji smierdzialo bezyna pod maska dosc mocno. Na codzien auto juz normalnie kreci jak przed wymiana aku. Ale dzis po wekendzie auto stalo od piatku, odpalam auto jakby nie pracowalo na wszystkie gary pare razy dalem gazu wszystko sie unormowalo i znowu mocny zapach bezyny pod maska. Chlopaki o co kaman? Najbardziej rozwalilo mnie te pukanie jakis jakby strzal po wymianie aku, czy mi czegos nie urwalo w motorze?

[ Dodano: Pią Cze 23, 2017 15:46 ]
alo

sknerko - Pią Cze 23, 2017 15:59

rozrusznik pewnie ci zblokował / skleił styki i rozwalił poprzedni aku jak przyszedł nowy to odratował ale raczej masz go do naprawy smród benzyny jest czasem jak nie pali na wszystkie cylindry sprawdź świece kable cewki