Zobacz temat - [Rover 200] nie odpala
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 200] nie odpala

alek65 - Czw Lip 06, 2017 22:07
Temat postu: [Rover 200] nie odpala
Witam Tak na szybko Po naprawie po HGF jeździłem ok 2 tyg bez problemu Zaparkowałem auto w garażu i stało 2 dni Na trzeci dzień wsiadam kręcę nie chce zapalić Zapalił za 3-4 razem po dłuższym kręceniu Wyjeżdżam z garażu na drogę i zaczyna szarpać Nawet całkiem zgasł Po dłuższym kręceniu odpalił I dalej szarpanie podczas jazdy Wróciłem pod dom , maska w górę Ręcznie w obroty wprowadzam tak 2-3 razy do 3 tys +- i Za 4 razem podniosłem obroty a on powoli nie równo zaczął zmniejszać obroty aż zgasł I nie daje się odpalić Wymieniony czujnik położenia walu , cewka świece Przewody Palec ok Kopułka też Podpiąłem inny komp od R 200 ( zdjęde immo ) i nic Nie pali Kręci centralny działa Immo wyłącza , załącza Wszystko jak trzeba tylko nie odpala ?? ? Pomocy
krzychunh - Czw Lip 06, 2017 22:52

obstawiam źle ustawiony rozrząd
Harry - Czw Lip 06, 2017 23:18

Moze czujnik temp
Saaphyri - Nie Lip 09, 2017 14:47

moze wyprzedzenie zaplonu ?
alek65 - Sro Lip 19, 2017 22:34

mechanik wspomniał cos że może obcięło klin na wałku ?? ? Głowica była regenerowana wiec może ten ktoś coś Nie znam budowy głowicy i nie jestem biegły w naprawach Wiec zdaję się na waszą wyobraźnię :)

[ Dodano: Sro Lip 19, 2017 22:34 ]
nadal uziemiony czasem odpali pochodzi po wyłączeniu zapali a potem juz i 10 razy nie Co się dało wymienić i sprawdzić o sprawności zostało zrobione Ciekawostka jest że na świecach których chodził jak i na nowych nie opali tylko na tak zwanej zbieraniny ( inny używany kpt popadnie ) Chyba bo dam do inne go mechanika Inne spojrzenie może cos pomoże Może wina braku wiedzy o tym silniku ( samochodzie ) Mam dość zagadek

sknerko - Nie Lip 23, 2017 21:05

może krokowy padł w pozycji całkiem zamkniętej spróbuj odpalić z wciśniętym gazem.