Zobacz temat - [mg zt] VIS Power
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [mg zt] VIS Power

Mat_Dob - Pon Sie 21, 2017 10:06
Temat postu: [mg zt] VIS Power
Witam wszystkich ;)
Stoje przed koniecznoscia kupienia (w koncu!) nowego silniczka. Stary byl juz regenerowany, potem podmieniony uzywka w dwoch sztukach i uzywka kosztujaca 150zl po dwoch tygodniach juz sie zblokowala (slychac tylko cykniecia). Przypuuszczajac, ze to jest spowodowane montowaniem uumierajacych postanowilem finalnie zainwestowac w nowy. Na allegro jest wybor dwoch firm, MANN i oryginalny. Jest sens pakowac sie w zamiennik czy lepiej warto doplacic?

R75 - Czw Sie 24, 2017 18:48

nie ma czegoś takiego jak oryginał i zamiennik w tym przypadku, wszystko to jeden i ten sam produkt + ewentualne ładne opakowanie land rover i cena + 200zł

ja już dawno sobie darowałem regenerowane itd, straciłem dużo czasu, nerwów i pieniędzy....

sknerko - Czw Sie 24, 2017 19:24

R75 napisał/a:
ja już dawno sobie darowałem regenerowane itd, straciłem dużo czasu, nerwów i pieniędzy....
A ja nie darowałem sobie bo tam nie ma co się za bardzo zepsuć z elementów elektronicznych wszystko jest dostępne w sklepach i tylko silniki mogą umrzeć na amen i wtedy trzeba podmienić na jakiś w miarę nie zajechany.
Tu masz temat o częściach do Visów https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=943279#943279
Jak power cyka to bardzo możliwe ze podniósł się przełącznik lub ma zimny lut miałem to już dwa razy i ostatnio przykleiłem "kropelką" switcha a w drugim aucie wymieniłem cynę po 10 latach od poprzedniej naprawy zaczął czasami świrować i podejrzenie padło na zimny lut i chyba miałem racje bo po naprawie ustało. Zaznaczam że sam sobie je naprawiam i w jednym aucie po mojej naprawie 10 lat bez awarii oba visy a w drugim 2 latat temu remont obu i w vis power podniósł się własnie switch a w Balance umarł przekaźnik ale że to automat z 99r to miał prawo bo tam balance jest wręcz nadużywany :P (zięc ma ciężka nogę hehe )