Zobacz temat - Rover ile w to wchodzi?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover ile w to wchodzi?

Cayar - Wto Mar 05, 2019 23:44
Temat postu: Rover ile w to wchodzi?
Czy kupienie Rovera 75 za 3-5 tyś to droga zabawa? Słyszałem od jednego posiadacza, że muszę się liczyć z wpakowaniem w niego 20 tysięcy po zakupie, czy to prawda? Czy na zdrowy rozum da radę znaleźć coś w cenie 3-5 tyś i nie inwestować jakiś wielkich pieniędzy, czy musiałbym być szczęściarzem żeby na takie coś trafić?
tommasino - Sro Mar 06, 2019 06:46

Zależy co chcesz robić??? Za 3-5 tyś. nie sądzę aby to było auto w super stanie. Jeśli będziesz chciał doprowadzić auto do jakiegoś tam fajnego stanu to wtedy trzeba skarbonka rozbić. Zresztą z każdym autem jest tak samo.
Malignus - Sro Mar 06, 2019 19:25

Wszystko zależy od tego co chcesz zrobić.Jesli jak ja,jezdzic do upadłego to niestety licz się z wydatkami.Swojego TF-a kupiłem za niecale 10k wrzuciłem ponad 20k i końca nie widać.Ale to autko ma mi sluzyc dożywotnio.Jesli chcesz kupic cos po taniości,to licz się z szybka awaria tego czy tamtego.Bo raczej sprzedający za taka kwote nic w takim samochodzie nie robili.
cyborg - Pią Mar 08, 2019 19:06

Ja kupiłem z uszkodzonym silnikiem (ale jezdnym) za 1300 zł, włożyłem ok 6000 plus własna robota, jeżeli jesteś na siłach to sobie poradzisz a jeśli będziesz wszystko dawał do mechaników to słabo to widzę
kalaudiusz - Pon Kwi 22, 2019 11:02

Wiekszosc rzeczy jest pokazana na youtube. Niestety potrzeba do tego troche umiejetnosci oraz narzedzi. Dobrze to przekalkuluj.
bolek81 - Czw Paź 10, 2019 16:10

Witam,
Jak wygląda sprawa z awaryjnością w tym modelu? Więcej plusów czy minusów?

marcin.misek - Czw Paź 10, 2019 21:42

bolek81 napisał/a:
Witam,
Jak wygląda sprawa z awaryjnością w tym modelu? Więcej plusów czy minusów?

Sprawa wyglada tak : przeczytaj forum :)