Zobacz temat - [MG F] Pompowanie zawieszenia szukam kogos z Opolskiego
 
Forum Klubu ROVERki.pl

MGF i MG TF - [MG F] Pompowanie zawieszenia szukam kogos z Opolskiego

Obiektyw1 - Sob Gru 14, 2019 17:06
Temat postu: [MG F] Pompowanie zawieszenia szukam kogos z Opolskiego
Witam
Niedawno stalem sie wlascicielem MG F ktore lezy na glebie. Troche sobie poczytalem na forum i poszukuje osoby/firmy ktora mogla by mi sprawdzic zawieszenie i je dopompowac. Najlepiej okolice Opolskiego, Slaska lub Dolnoslaskiego. Ktos, cos?

Malignus - Sob Gru 14, 2019 18:30

Raczej kiepsko będzie.Spojrzyj na tematy Larsa.Jest miedzy innymi jak własnoręcznie pompke wykonać oraz plyn.We Wroclawiu polecam Adasia i Gowina jako warsztat.Ale nie sadze aby podpompowywali auta.Mechanika i elektryka.
Obiektyw1 - Sob Gru 14, 2019 20:03

Tak tez wlasnie myslalem ze bedzie ciezko i chyba skoncze na tym ze zrobie ta miksture z denaturatem i koncentratem bo teraz jazda nim to masakra przy dziurach...
a jeszcze mam pytanie z innej beczki poniewaz kupilem go rozbitego z przodu, oddalem do blacharza ponaciagal mi wszystko lecz musial do tego zdemontowac chlodnice wiec kupilem plyn i odpowietrzalismy uklad za pomoca srubki plastikowej w chlodnicy, niby wszystko bylo ok lecz gdy przejechalem z 15 kilometrow nagle temperatura zaczela rosnac (nie chlodzil sie od predkosci kolo 100km/h) az do czerwonego pola wtedy sie zatrzymalem zeby nic powazniejszego sie nie stalo...
Moje pytanie czy trzeba odpowietrzac w innych punktach jeszcze?

Malignus - Sob Gru 14, 2019 20:32

Niestety,do poprawnej jazdy i bezpiecznej,musisz mieć auto podniesione (nie do wartości fabrycznych ale dość wysoko) oraz przesmarowany układ (tematy tez znajdziesz) Odpowietrzanie masz w temacie który zalozyles.Niestety nie posiadam zdjęć.Relatywnie amorki w MGF wytrzymale sa,jedynie potrzebne jest dobre podniesienie na gruszkach.Nigdy nie baw się powietrzem z kompresora ani plynem z hydro Citroena.Chyba ze chcesz mieć gruchy na miesiac :cry:
MGF podniesiony do serii.Masz punkt odniesienia.Tesknie za nim.ponad 100k km i brak awarii :o