Zobacz temat - [Forum] Wiecej działów?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Forum i WWW - [Forum] Wiecej działów?

Pemo - Pią Kwi 06, 2007 14:48
Temat postu: [Forum] Wiecej działów?
Witam, nie uwazacie, ze powinno byc na forum wiecej dzialow? Jakis podzial na modele, moze jakis Off topic?
Pozdrawiam

[ Dodano: Pią Kwi 06, 2007 2:53 pm ]
W sumie sa takie dzialy, ale myslalem ze tylko dla klubowiczy, ale widze ze nie tylko :oops: :mrgreen:

Paul - Pią Kwi 06, 2007 14:55

Offtopic już jest przecież :)
Brt - Pią Kwi 06, 2007 15:48

Na temat podziału na modele jest dyskusja tutaj ;)
jerzu - Wto Maj 15, 2007 16:44

A może pojawiło by się coś takiego jak jest na forum civica. Miejsce gdzie każdy może pokazać swoje autko i opisać co zmienił co zamierza. W tej chwili każdy wrzuca fotki w różnych tematach a to byłoby miejsce gdzie można by sie pochwalić autkiem, wysłuchać opinii innych, obejrzeć jak inni zmieniają autka i zaczerpnąć z tego inspirację :)
piter34 - Wto Maj 15, 2007 16:45

jerzu napisał/a:
W tej chwili każdy wrzuca fotki w różnych tematach a to byłoby miejsce gdzie można by sie pochwalić autkiem, wysłuchać opinii innych, obejrzeć jak inni zmieniają autka i zaczerpnąć z tego inspirację

Fotki swojego auta można wrzucać na stronę klubową. ;-)

jerzu - Wto Maj 15, 2007 16:49

Myślę że mało osób odwiedza stronę klubową. Najczęściej wpadaj od razu na forum i tutaj szukają pomocy a dopiero odesłane wchodzą na stronę klubową.
piter34 - Wto Maj 15, 2007 16:50

jerzu napisał/a:
Myślę że mało osób odwiedza stronę klubową

To bardzo źle...

jerzu napisał/a:
Najczęściej wpadaj od razu na forum i tutaj szukają pomocy a dopiero odesłane wchodzą na stronę klubową

Szkoda, że nie szukają pomocy w bogatych zasobach strony klubowej. ;-)
Mam tutaj na myśli zwłaszcza FAQ.

jerzu - Wto Maj 15, 2007 16:53

ja byłem nowy ale przeczytałem faq :) Bo nie było jeszcze forum jak autko kupowałem. Dopiero jak się zdecydowałem to się pojawiło. Na stronie klubowej szukałem informacji o modelu (grupami nie umiem się posługiwać). Rzuciłem tylko propozycję takiego działu bo wiem że takie coś ma większą oglądalność i można się pochwalić co się posiada a do tego wysłuchać komentarzy :)
piter34 - Wto Maj 15, 2007 16:59

jerzu napisał/a:
Rzuciłem tylko propozycję takiego działu bo wiem że takie coś ma większą oglądalność i można się pochwalić co się posiada a do tego wysłuchać komentarzy

Dokładnie to samo można zrealizować na stronie klubowej w galerii klubowiczów.

jerzu - Wto Maj 15, 2007 17:02

Hmm tylko jeszcze jeden problem trzeba być klubowiczem :D Ale w sumie to da się zrobić :)
piter34 - Wto Maj 15, 2007 17:05

jerzu napisał/a:
Hmm tylko jeszcze jeden problem trzeba być klubowiczem

Żaden problem. Same przywileje i splendor. :mrgreen:

pawciu87 - Wto Maj 15, 2007 17:22

piter34 napisał/a:
jerzu napisał/a:
Hmm tylko jeszcze jeden problem trzeba być klubowiczem

Żaden problem. Same przywileje i splendor. :mrgreen:


jak wyzej :mrgreen: :twisted:

emes - Sro Maj 16, 2007 09:48

piter34 napisał/a:
Żaden problem. Same przywileje i splendor. :mrgreen:


Dodatkowo jeszcze legitymacja klubowa, znaczek oraz naklejki pod tablice :-)

Valander_wwa - Sob Maj 19, 2007 17:26

splendor to podstawa w tym biznesie ;)
kolin - Sro Lip 25, 2007 15:58

dział Projekty Tuningu Mechanicznego :) bardzo fajny dział,były by tam opisywane zmiany w dokonanych samochodach i poukładane każdy by mógł załorzyć Topic i prowadzić go od początku do konca i opisywać swoje zmiany w samochodzie typu:

-Swap
-Uturbianie silnika,modyfikacja jego
-Lebsze hamulce itp

i wymaganą rzeczą by w tym mogło być fotografie z przebiegających prac...Między innymi mamy tak w klubie forda fiesty:) i bardzo fajnie sie to przyjeło bo dużo osób ujawniło jakie ma maszyny poprzerabiane co za tym idzie,bliższego poznania się:)

To taka moja sugestia:)

emes - Sro Lip 25, 2007 16:03

Ale my już mamy kącik przeznaczony na tematy dotyczące tuningu mechanicznego oraz kącik Hyde Park na forum :-)
piter34 - Sro Lip 25, 2007 16:23

Cytat:
dział Projekty Tuningu Mechanicznego

Czy nie można takich wątków założyć w kąciku tuningu mechanicznego?

kolin - Sro Lip 25, 2007 17:25

przykład jak wygląda

http://www.fiestaklubpols...forum.php?f=112


Jeśli bedzie topic w TM to sądze ze on będzie sie walał posród postów jaki stożek,czy chip z allegro+20KM coś daje?

A w projektach by było Np

Modyfikacje Rovera 214Si Kolina
Modyfikacje Rovera 620Si Piter34
Itp

Chodziło mi o takie coś jak jest na stronie fiesty:)

Chciałem tylko zaproponować taki dział bo wydaje mi sie byc fajną rzeczą:)

piter34 - Sro Lip 25, 2007 17:38

kolin napisał/a:
rzykład jak wygląda

http://www.fiestaklubpols...forum.php?f=112

Ja nie mam nic przeciwko, jakby co.
...ale sam decyzji podejmować nie będę. :cool:

kolin - Sro Lip 25, 2007 17:43

przy okazji jesli ktos ma czas i ochote jest tam mój topic może sobie poczytać co udało mi się w drugim autku osiągnąc i jakie mam plany :) wszystko opisane i obfotografowane

Tytuł

Modyfikacje Fiesty Kolina:)

Pozdrawiam:)

Brt - Czw Lip 26, 2007 12:41

Hmmm przecież jest rozbudowany dzial Tuningu :roll: masz do wyboru mechaniczny, wizualny, car audio. Wybierasz dział, tworzysz nowy temat i .... gotowe ;)
piter34 - Czw Lip 26, 2007 15:10

Brt, kolin napisał wyżej:

"Jeśli bedzie topic w TM to sądze ze on będzie sie walał posród postów jaki stożek,czy chip z allegro+20KM coś daje? "

Ja przyznaję mu rację. Nie widzę problemu, aby utworzyć dodatkowy podkącik o nazwie np. "Nasze modyfikacje".
Można byłoby tam zamieszczać nie tylko info dot. tuningu mechanicznego, ale także wizualnego.

MaReK - Czw Lip 26, 2007 16:41

Daj na kacik adminow, moze do zarzadu i tworz ;)
Z moich modyfikacji na pewno drewienko pod sprezyna bedzie wiodlo prym ;)

Brt - Czw Lip 26, 2007 16:51

heh :) nie wiem dlaczgo ale nie doczytałem dalszej części topica :oops: Z takim podejściem to się zgodzę i nie widze problemu, żeby coś takiego utworzyć.
maciej - Czw Lip 26, 2007 20:53

Ja nie widzę problemu, zwłaszcza, że do działu tuning zaglądam rzadko - chyba wszyscy wiedzą jakie mam do tego podejscie. ;)
emes - Czw Lip 26, 2007 21:34

maciej napisał/a:
chyba wszyscy wiedzą jakie mam do tego podejscie


Dodam tylko, że nie wszyscy, bo ja nie wiem :-)

maciej - Pią Lip 27, 2007 11:31

emes napisał/a:
Dodam tylko, że nie wszyscy, bo ja nie wiem

Uważam, że odrobina stylingu jest fajna i ewentualnie lepsze tarcze i klocki, spręzyny, amorki, a jeśli trzeba przerabiać coś więcej, to znaczy, że ktoś się pomylił i powinien kupić inne auto, bo jak inżynier w fabryce coś zaprojektował, to pan Miecio w garażu tego nie poprawi tak, żeby to miało ręce i nogi. ;)

kolin - Sob Lip 28, 2007 12:45

maciej napisał/a:
a jeśli trzeba przerabiać coś więcej, to znaczy, że ktoś się pomylił i powinien kupić inne auto, bo jak inżynier w fabryce coś zaprojektował, to pan Miecio w garażu tego nie poprawi tak, żeby to miało ręce i nogi.



idzie poprawic zeby to miało rece i nogi wystarczy $$ i dobre chęci...bo wiadomo składając samochód na pół środkach to wyjdzie kupa...

AndrewS - Sro Sie 08, 2007 00:19

maciej napisał/a:
a jeśli trzeba przerabiać coś więcej, to znaczy, że ktoś się pomylił i powinien kupić inne auto, bo jak inżynier w fabryce coś zaprojektował, to pan Miecio w garażu tego nie poprawi tak, żeby to miało ręce i nogi.


hmm, a moj kredens ma rece i nogi ??
ma troche wiecej zmienione niz hamulce :mrgreen:

maciej - Sro Sie 08, 2007 10:25

No dobra, ale:
a) jesteś hobbystą, robisz to sam i wydaje mi się, że masz również frajdę z samej pracy nad autem, a nie tylko z jego osiągów
b) nie zrobiłeś tego jak "pan Miecio" - "tu poszerzę tłumik, tu dołożę stożek, a tu wstawię strumienicę, bo kolega powiedział, że to fajnie działa", tylko ztcw przełożyłeś kompletne układy zaprojektowane dla innego auta nie modyfikując go w miarę możliwości, a ja bardziej myślałem o modyfikacjach konkretnego silnika, żeby dawał więcej mocy, bo ktoś przyoszczędził i kupił 1.4 zamiast 2.0t