Zobacz temat - [R75] Przetarta uszczelka drzwi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Przetarta uszczelka drzwi

Doleslaw - Czw Kwi 12, 2007 11:04
Temat postu: [R75] Przetarta uszczelka drzwi
Kupiłem samochód z niewielkim przetarciem uszczelki (tej w otworze drzwiowym, nie na drzwiach) na wysokości... powiedzmy bioder :smile: Jako czlowiek leniwy z natury zamaskowałem uszkodzenie czarną, gustowną taśmą samoprzylepną i na jakiś czas uszkodzenie zeszło mi z oczu. Niestety ostatnio stara taśma odeszła razem ze sporym kawałkiem uszczelki. :sad: Mam do Was pytania: 1.Czy jest to specjalna uszczelka Rovera, czy też typowa, ktorą można kupić na metry, 2.czy wymiana jest bardzo pracochłonna i trudna, 3.czy może jest możliwość wycięcia odcinka i zastąpienie go nowym?
piter34 - Czw Kwi 12, 2007 11:06

U mnie w R600 ta sama uszczelka jest uszkodzona na ok. 14 razy dłuższym odcinku...
soulz - Czw Kwi 12, 2007 11:27

ja mam to samo w bagażniku, narazie nie ruszam bo po co :) . możesz pogadać z gościem przemo285 z allegro, ma dużo części oryginalnych ale dużo taniej niż w ASO. kupowałem u niego cewki, gość w porządku, widziałem że uszczelki też miał.
jarema - Czw Kwi 12, 2007 21:37

ja mam dokładnie tak samo, w autach które oglądałem też były powydzierane. ten typ tak ma.
ADAM1 - Czw Kwi 12, 2007 23:17

piter34 napisał/a:
U mnie w R600 ta sama uszczelka jest uszkodzona na ok. 14 razy dłuższym odcinku...


Lo matko.....ale ci musi dmuchac do srodka :grin:
A tyle anglikow sie u nas rozbiera........