Zobacz temat - [R416] Kanapa tył
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Kanapa tył

jedrula49 - Sob Kwi 14, 2007 16:28
Temat postu: [R416] Kanapa tył
Jeżeli rozkładałeś kanapę podpowiec jak to zrobić.
AndrewS - Sob Kwi 14, 2007 16:49

kanape z tylu rozklada sie mniej wiecej tak
najpierw trzeba podniesc cale tylne siedzisko, nie jest dzielone (przynjamniej w 214 Si kanciak), ciagnie sie za specjalny kawalek czarnego paska ktory powinien wystawac na srodku siedzenia, jesli nie wystaje to musisz poradzic sobie inaczej, wyciagasz poprostu reka, potem trzeba odbezpieczyc oba oparcia przez wcisniecie przyciskow, znajduja sie kolo zaglowkow od strony szyby bocznej

Tomi - Sob Kwi 14, 2007 19:32

Witaj,
Nie napisałeś o jakim modelu mowa. Tylna kanapa w sedanie i liftback'u są inne. Lepsza jest w liftback'u, gdyż podnosię rownież siedzisko i można uzyskać kompletnie płaską podłogę. W sedanie nic takiego nie uświadczysz...

jedrula49 - Nie Kwi 15, 2007 18:13

Nie wiem czy to orginalna nazwa w mojm wydaniu jest to sam. heczbek tz 5 cio drzwiowy.Pozdrawiam Jędrula.
Valander_wwa - Nie Kwi 15, 2007 21:50

Tomi napisał/a:
Witaj,
Nie napisałeś o jakim modelu mowa. Tylna kanapa w sedanie i liftback'u są inne. Lepsza jest w liftback'u, gdyż podnosię rownież siedzisko i można uzyskać kompletnie płaską podłogę. W sedanie nic takiego nie uświadczysz...


Prawda prawda - widziałem nawet na własne oczy jak mi prezentowałeś ;) Bardzo zgrabnie to wygląda....

Tacowski - Nie Kwi 15, 2007 21:54

Ja mam takiego Roverka o jakim piszesz tzn. hatchback 5 drzwiowy i fotele musisz zlozyc tak jak napisal Andrews. U mnie troche ciezko sie zaglowki wyciaga z tego co pamietam.
Tomi - Pon Kwi 16, 2007 08:38

Tacowski napisał/a:
Ja mam takiego Roverka o jakim piszesz tzn. hatchback 5 drzwiowy i fotele musisz zlozyc tak jak napisal Andrews. U mnie troche ciezko sie zaglowki wyciaga z tego co pamietam.


Ponieważ należy obrócić jedno z tych plastikowych kółeczek (to jest zabezpieczenie). Wyciągnięte zagłówki z oparć mają swoje miejsce w siedzisku (coby nie walały się po aucie.

jedrula49 - Pon Kwi 16, 2007 11:08

Już nie widzę problemu,wasze opisy pomogły.Dziękuję możemy ten temat zamknąć.