Zobacz temat - [R45] Producenci pasków rozrządu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] Producenci pasków rozrządu

grzegorz_k. - Czw Kwi 19, 2007 23:20
Temat postu: [R45] Producenci pasków rozrządu
mam pytanie odnośnie pasków rozrządu i rolek napinaczy w moim aucie. Jest to silnik 2.0 TD. W najbliższym warsztacie oferują mi paski firmy Conti przekonujac mnie, iż są to paski tej samej klasy co paski firmy PowerGrip. Z góry dziękuję wszystkim roverkowiczom i proszę o opinię i poradę w tej sprawie.


Długi

brt: Nie mam pojęcia co napisać. Zamurowało mnie gdy zobaczyłem tego posta jako odp na Zasady kącika. Temat poprawiłem i przeniosłem na Usterki. Przeczytaj jeszcze raz Zasady.

piter34 - Pią Kwi 20, 2007 09:51

ContiTech robi dobre paski.
String - Pią Kwi 20, 2007 11:29

ja zamówiłem GATES'a, bo mój mechanik jest fanem tych pasków.
A dokładniej ten zestaw idzie do mnie pocztą: http://moto.allegro.pl/it...ver_2_0_td.html
pozdROVka

Pyzdra - Sob Kwi 21, 2007 20:48

W sklepie internetowym zamówiłem do 420 D paski :78 zębów i 112 zębów GoodYeara ,a wielorowkowy Boscha dł. 1460 z klimą. Ceny przystępne a i jakość wyrobów tych firm w miarę pewna.
Tomi - Nie Kwi 22, 2007 10:37

Witam,
Przed zamontowanie, proponowałbym sprawdzić rozmiary pasków (szczególnie szerokość). Podobnie proponowałbym zrobić z rolkami...
Fakt, że jest to silnik serii "L", nie świadczy, że nie modyfikowano tego silnika od 95 roku. Pompa wtryskowa zamontowana w silnikach IDT, daje prawie dwukrotmie wyższe ciśnienie. Pomimo zewnętrznego podobieństwa różnic jest sporo.
Życzę aby obeszło się bez zwrotów...

grzegorz_k. - Wto Kwi 24, 2007 15:43

Dziekuje za pomoc

<sory że z braku czasu nie zapoznałem sie z regulaminem ale nadrobiłem zaległości :mrgreen: :grin: >