Zobacz temat - [R416] Podświetlanie pokręteł ciepło/zimno
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Podświetlanie pokręteł ciepło/zimno

Tacowski - Sob Kwi 28, 2007 08:18
Temat postu: [R416] Podświetlanie pokręteł ciepło/zimno
Mam pytanko czy w w/w Roverze podswietlaja sie pokretla odpowiedzialne za nawiew?

Jezeli tak jak mam do nich dojsc bo u mnie sie nie podswietlaja.

Lechos - Sob Kwi 28, 2007 08:34

Tacowski napisał/a:
Mam pytanko czy w w/w Roverze podswietlaja sie pokretla odpowiedzialne za nawiew?

jak najbardziej

Tacowski napisał/a:
Jezeli tak jak mam do nich dojsc bo u mnie sie nie podswietlaja.
tego jeszcze nie probowalem
MIRAS22A - Sob Kwi 28, 2007 22:29

Sprawa skomplikowana. trzeba po koleji Zdemontować podłokietnik- dwie śrubki po boku za siedzeniami , dwie pod hamulcem ręcznym , pod plastikową zaślepką ( te będzie ciężko odkręcić po przechodzą przez podłoge na wylot)Następnie konsola środkowa dwie śrubki po boku,pod radiem jedna pod włącznikiem awaryjnych jedna pod włącznikiem ogrzewania szyby tylnej jedna. pod popielniczką jedna , no i to chyba wszystko. siedzenia trzeba do tyłu odsunąć na maxa będzie łatwiej. Plastik przy gałce zmiany biegów trzeba wyciągnąć . jak już zdejmiesz konsole środkową to już z górki. panel sterowania nawiewem jest na czterech śrubkach odchylić i tyłu masz dwię żarówki. Lekko nie jest więc powodzenia. :wink:
Tacowski - Nie Kwi 29, 2007 07:28

Jak znajde czasu troszke to sie za to zabiore :)
piter34 - Czw Maj 03, 2007 14:39

MIRAS22A napisał/a:
Sprawa skomplikowana. trzeba po koleji Zdemontować podłokietnik- dwie śrubki po boku za siedzeniami , dwie pod hamulcem ręcznym , pod plastikową zaślepką ( te będzie ciężko odkręcić po przechodzą przez podłoge na wylot)Następnie konsola środkowa dwie śrubki po boku,pod radiem jedna pod włącznikiem awaryjnych jedna pod włącznikiem ogrzewania szyby tylnej jedna. pod popielniczką jedna , no i to chyba wszystko. siedzenia trzeba do tyłu odsunąć na maxa będzie łatwiej. Plastik przy gałce zmiany biegów trzeba wyciągnąć . jak już zdejmiesz konsole środkową to już z górki. panel sterowania nawiewem jest na czterech śrubkach odchylić i tyłu masz dwię żarówki. Lekko nie jest więc powodzenia.

Dorzucę to do FAQ jako "demontaż konsoli środkowej w R400"

Klik