Zobacz temat - [R25] hamulce
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] hamulce

drago - Pon Kwi 30, 2007 16:16
Temat postu: [R25] hamulce
witam wszystkich prosze o pomoc
Mam roverka 25 od czasu do czasu a mianowicie co 2 dni w pewnym momencie dusiłem na gaz a on nic kiedy stanąłem poczułem ogromny smrut z tarcz po pewnym czasie jak samochód postał mogłem jechac dalej aż do następnego razu.
Zawiozłem samochodzik do mechanika on po rozebraniu stwierdził ze to pompa hamulcowa . Prosze o porade czy to rzeczywiscie to i ile taka pompa kosztuje i gdzie ja dostac\
Dziekuje za odpowiedzi
Pozdrawiam

Brt: tak jak napisał sTERYD: przeczytaj zasady i popraw temat i wywal to "ratunku" !! !

sTERYD - Pon Kwi 30, 2007 16:56

drago napisał/a:
witam wszystkich

a to ja tez witam :wink:
1. przeczytaj zasady kącika
2. naucz sie pisać po polsku
3. może to byc pompka a może poprostu zatarły Ci się klocki w zaciskach, to dość częste w roverkach a za razem bardzo proste do usunięcia, jesli to jednak pompa to poszukałbym używki (tylko się nie daj nabrać na angielską) bo to dość drogi gips.
drago napisał/a:
Pozdrawiam

a to i ja pozdROVię :wink:

bosniak - Pon Kwi 30, 2007 21:08

Nie ma znaczenia czy pompa od anglika czy europejczyka, kwestia obrucenia przewodów na druga strone, a jeżeli ma abs to jeszcze łatwiej obrucic.
Brt - Pon Kwi 30, 2007 21:28

Ja bym zaczął od sprawdzenia zacisków i klocków, a dopiero później brał się za pompę. A to czy jest taka sama w angliku, to najlepiej sprawdzić w EPC. Całkiem peawdopodobne, ze da się przełożyć.