Zobacz temat - [R400] Problem z pilotem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Problem z pilotem

cholewka30 - Pon Kwi 30, 2007 18:21
Temat postu: [R400] Problem z pilotem
Witam
Niedawno kupiłem rovera 400 wszystko było by ok gdyby nie problemy z pilotem i immo. Auto było uszkodzone i po naprawie nieźle się upociłem żeby dojść o co chodzi z tą całą elektoniką. Czy może ktoś ma instrukcję w jęz. polskim do rovera 400 z 97 r. i mógłby mi ją przesłać na adres mailowy cholewka30@wp.pl. Z góry bardzo dziękuję

Brt: model w temacie wpisujemy w nawiasie kwadratowym

marthinez - Pon Kwi 30, 2007 18:31
Temat postu: Re: rover 400 problem z pilotem
cholewka30 napisał/a:
Czy może ktoś ma instrukcję w jęz. polskim do rovera 400 z 97 r. i mógłby mi ją przesłać na adres mailowy cholewka30@wp.pl. Z góry bardzo dziękuję


Tu masz instrukcję: http://www.roverki.pl/dow...op=getit&lid=50

Pozdrawiam...

piter34: usunałem link kierujący do instrukcji R400 zamieszczonej bez zgody autora na elektroda.pl

cholewka30 - Pon Kwi 30, 2007 18:41

Dzięki bardzo :lol:
marthinez - Pon Kwi 30, 2007 18:59

cholewka30 napisał/a:
Dzięki bardzo :lol:


Przypominam o przycisku "pomógł".
A tak wogóle to nie ma za co. :wink:

tomke - Pon Kwi 30, 2007 22:29
Temat postu: Re: rover 400 problem z pilotem
marthinez napisał/a:


Tu masz instrukcję:

Pozdrawiam...


No to ja też dziękuję :cool: :lol:

wolarz - Pon Kwi 30, 2007 22:36

A i ja się dołącze :grin:
Wielkie dzięki :mrgreen:

krzych1 - Pon Kwi 30, 2007 22:42

Witam.
cholewka30 napisał/a:
Niedawno kupiłem rovera 400 wszystko było by ok gdyby nie problemy z pilotem i immo. Auto było uszkodzone i po naprawie nieźle się upociłem żeby dojść o co chodzi z tą całą elektoniką.

Z doświadczenia wiem, że sama instrukcja czasami niewiele może pomóc. Gdybyś problemów nie rozwiązał, to przejrzyj artykuły na stronie klubowej, archiwum grup dyskusyjnych (starych) oraz wcześniejsze posty z tego forum, sporo tam było o problemach z pilotami i immo. Gdybyś jakoś dokładniej opisał te problemy, to może ktoś z forumowiczów zdołałby ci pomóc.

Chali - Wto Maj 01, 2007 09:41

Witam, ja mam takie pytanko: Poniewaz kupilem mojego roverka 2 tyg temu nie mialem pojecia ze w pilocie jest immo(myslalem ze sluzy on tylko do centralnego zamka) i niestety nie mam kodu immo a do tego tylko jeden pilot czy mozna to dorobic w ktoryms ASO i moze ktos wie ile musze na to szykowac?
Pozdrawiam

Brt - Wto Maj 01, 2007 09:56

kupujesz używanego pilota, wymieniasz baterię, jedziesz do któregoś z byłych ASO (np. MorganCars, ECC Babice - dane znajdziesz na stronie klubowej) i tam Ci go wprogramują i od razu odczytają kod immo. Koszt wprogramowania to podejrzewam coś w granicach 100 - 200PLN, a piloty znajdziesz na allegro i tego typu miejscach. Warto zapytać u Tomiego na www.tomateam.pl. Też miewa używki w dobrych cenach.
String - Wto Maj 01, 2007 10:10

Pisałem już wczesniej, że dowiadywałem się w ASO w Poznaniu. Wyciągnięcie kodu immo + programowanie pilota = 250 PLN. Zdzierstwo.
Chali - Wto Maj 01, 2007 13:11

Dzieki wielkie za info. Fakt kasa spora ale zrobic to musze bo jak ten pilot mi sie skonczy to bede uziemiony.
Pozdrawiam

Brt - Wto Maj 01, 2007 13:29

może w Wawie jest taniej ;) ale tak czy tak, jest to niezbędne, bo zgodnie z prawami Murphy'ego zawsze pilot pada w najgorszym możliwym momencie ;)
piter34 - Wto Maj 01, 2007 18:50

marthinez napisał/a:
Tu masz instrukcję:

Chciałem tylko zaznaczyć, że instrukcja, która się tam znajduje została zamieszczona bez zgody jej autora, czyli człowieka, który ją opracował.
Instrukcja ta została wykradziona z naszego serwera i zamieszczona tam moim zdaniem wbrew zasadom "dobrego smaku". :roll:

String - Wto Maj 01, 2007 23:44

piter przyznam się szczerze, że zanim zostałem klubowiczem - sam potknąłem się o instrukcję na elektrodzie. A że potrzebowałem się dowiedzieć czegoś o moim nowym nabytku, to bez skrupułów zassałem stamtąd. to tylko tak tytułem dodania.
BTW wpisujesz w google "instrukcja rover 400" i masz link na 3ciej stronie. hmmm......
A jak to nazwać, to osobny temat.

PHJOWI - Sro Maj 02, 2007 19:30

U mnie wprogramowanie pilota oraz wdziągnięcie kodu immo kosztuje 100zł brutto