Zobacz temat - [R214i] Radio R860
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214i] Radio R860

kamikaze - Pon Kwi 30, 2007 22:32
Temat postu: [R214i] Radio R860
Witam

Mam model 214i z 1999r. Ostatnio dokupiłem radio R860. Ale mam problem z uruchomieniem. Po włączeniu zaczyna działać podświetlanie i słychać pojedynczy dźwięk, nastepnie radio sie wyłącza. Posiadam KOD ale nie mam wyświetlacza i jest problem z wklepaniem. W RAVE jest info ze ten model radia działa tylko z wyświetlaczem. Jak sądze chodzi o zewnetrzny wyświetlacz w tapicerce. Ja posiadam tylko taki na którym wyświetlana jest godzina. Czy ktoś miał juz taki problem?

Inna sprawo to problem z ciezko wchodzacym wstecznym (niekiedy nie wskoczy) inne tez super płynnie nie chodza, zwłaszcza jedynka. Moze to olej ? Czy to normalka ?

Pozdrawiam
Łukasz

Brt: dopisz model auta w temacie w nawiasie kwadratowym

Brt - Pon Kwi 30, 2007 22:39

Witaj

W przypadku seryjnie montowanych radioodbiorników funkcję wyświetlacza przejmował poszerzony wyswietlacz w miejscu zegara. Jesli masz tylko zegar, to musisz poszukać taki obsługujący też radio. Wtedy pewnie nie będzie problemu z wklepaniem kodu.

ADAM1 - Pon Kwi 30, 2007 22:50

kamikaze napisał/a:
Inna sprawo to problem z ciezko wchodzacym wstecznym (niekiedy nie wskoczy) inne tez super płynnie nie chodza, zwłaszcza jedynka. Moze to olej ? Czy to normalka ?


Wbij pierw jedynke, a nastepnie wsteczny.
Kontrola, lub wymiana oleju w skrzyni biegow nie zaszkodzi

Pozdrawiam