Zobacz temat - [R416] Schemat elektryczny dot. czujników temperatury
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Schemat elektryczny dot. czujników temperatury

krzysiek_416 - Sro Maj 02, 2007 08:39
Temat postu: [R416] Schemat elektryczny dot. czujników temperatury
Witam ponownie. Prośba do kogoś kto wie gdzie szukać.... potrzebuję do 16, 16V schemat układów elektrycznych, a w szczególności okolic układu chłodzenia ( czujniki - centralka). Gdyby ktoś mógł..... będe wdzięczny. Pozdrawiam....
Brt - Sro Maj 02, 2007 09:15

Sciągnij sobie RAVE (link jest w technicznym FAQ na stronie klubowej) i tam są najlepsze schematy (kolorowe) m.in. do Twojego roverka.
Damianin - Sro Maj 02, 2007 09:22

A tak na szybko,




Może to coś pomoże, reszta w Rave

krzysiek_416 - Sro Maj 02, 2007 09:55

dzięki panowie że chcecie mi pomóc. Pewnie sie wkurzycie ale nie umiem sie jakoś obracać w tych kwestiach :( czy ktoś mógł by mi podesłac gotowca? :( nie znam sie na elektryce i na angielskich schematach. Dlatego zanim podrzuce to fachowemu oku wolał bym wiedzieć że to własnie do mojego modelu te schematy i że to wogóle te.
Pozdrawiam......

Damianin - Sro Maj 02, 2007 10:28

krzysiek 416 napisał/a:
dzięki panowie że chcecie mi pomóc. Pewnie sie wkurzycie ale nie umiem sie jakoś obracać w tych kwestiach :( czy ktoś mógł by mi podesłac gotowca? :( nie znam sie na elektryce i na angielskich schematach. Dlatego zanim podrzuce to fachowemu oku wolał bym wiedzieć że to własnie do mojego modelu te schematy i że to wogóle te.
Pozdrawiam......


Nie ma się co wkurzać. Skorzystaj z linka do Rave`a tak jak radzi Brt, ściągnij, rozpakuj, zapoznaj się z zawartością, elektrykowi możesz podrzucić całą płytę, kompa powinien mieć. W końcu to on powinien się znać na schematach, nie Ty. Jeżeli znasz podstawy angielskiego to nie powinno być problemów ze zrozumieniem. Jeżeli chodzi o silnik to pewnie masz wersje K i dla takiej masz szukać schematów.