Zobacz temat - Prośba do Krakowa! Roverkowiczów !
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Prośba do Krakowa! Roverkowiczów !

zibi-gliwice - Pią Cze 01, 2007 00:53
Temat postu: Prośba do Krakowa! Roverkowiczów !
Jak już zakończą tą ścianę malować -to zróbcie zdjęcia !! !!!!!!!!!!!i dajcie do galerii! CO??Mozna prosić! Chyba będzie ładna-w końcu najlepsi goście z Całej Polski tam są!Dzięki i Pozdrawiam@!
llygas - Pią Cze 01, 2007 07:19

jaką ścianę? :?:
KasikG - Pią Cze 01, 2007 07:50

Nio, widzę że ludziska spoza Krakowa są bardziej w temacie niż my, bo ja tez nie mam zielonego pojęcia o jaką ścianę chodzi :mrgreen:

Pozdrówki
Kasik

zibi-gliwice - Pią Cze 01, 2007 12:28

:oops: No NIE !Kompromitacja ! Najlepsi Graficiarze z Całej Polski zjechali się do Was i Ozdabiają Wam miasto z okazji Jubileuszu -a Was to ?? ????????Tragedyja i Gańba przeogromna !Wszystkiego najlepszego -mimo wszystko -dla ............miasta Krakowa!A Wy poprawcie się!!!!!Pozdrawiam! :lol:
walkie - Pią Cze 01, 2007 15:16

a gdzie ta sciana?
giewu - Pią Cze 01, 2007 16:49

walkie napisał/a:
a gdzie ta sciana?
a zerknij sobie tutaj ;)
zibi-gliwice - Sob Cze 02, 2007 01:11

dzięki ....ze chociaż ktoś wie ,co dzieje się w Tym wielce Szlachetnym mieście!jubileusz 750 lecia wybił -aWy co??????????Wstyd ci przeogromny w Miescie niechybnie zapanował i niepamięć przeogromna mieszkańców niestety opanowała !No bo jako wytłumaczyć nieświadomość taką przeogromną??????pojąć tego moja skromna osoba zaiste chyba w stanie nie jest! Ale nadzieję mam takową ,iż mieszczanie opamiętać się zdołają i urodziny grodu swego z odpowiednią estymą i należaną Mu (Grodowi)????????????????????????odprawicie !Zyczę i zachęcam!!I życzenia wielce szlachetnemu Jubilatowi przesyłam
k3master - Sob Cze 02, 2007 12:53

zibi-gliwice napisał/a:
i urodziny grodu swego


Nie żebym się czepiał, ale to nie urodziny, a jubileusz lokacji Krakowa. ;-)

Co do zdjęcia, to nie ma sprawy, jak będzie gotowe mogę zrobić i przesłać.
W sieci znalazłem link do projektu http://www.krakow.pl/mias...ilva_rerum.pdf.
Pozdrawiam

walkie - Sob Cze 02, 2007 20:05

A to juz wiem gdzie, bede na dlugi weekend W Krakau to moge podjechac pocykac fotki :)
piter34 - Wto Cze 05, 2007 17:32

zibi-gliwice napisał/a:
Jak już zakończą tą ścianę malować -to zróbcie zdjęcia !! !!!!!!!!!!!i dajcie do galerii! CO??Mozna prosić! Chyba będzie ładna-w końcu najlepsi goście z Całej Polski tam są!Dzięki i Pozdrawiam@!

Wracam tamtędy codziennie z pracy, a w przeciwną stronę stoję regularnie w korku. Czas na cyknięcie fotki na pewno się znajdzie ;-)