Zobacz temat - [R600] Pomoc z wodą!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Pomoc z wodą!

TipToe - Pią Cze 01, 2007 20:13
Temat postu: [R600] Pomoc z wodą!
Witam mam problem w roverku mianowicie nie wiem czy to po deszczy czy z innej przyczyny ale zebralo mi sie duzo wody z tylu i troche z przodu od strony pasazera pomocy moze zna ktos przyczyne?
marthinez - Pią Cze 01, 2007 20:17

Witam.
Warto uzyć czasem funkcji szukania. :wink:
Poczytaj to: http://www.roverki.pl/for...da++baga%BFniku

Liso - Sob Cze 02, 2007 15:54

A z przodu w którym miejscu dokładnie? Mi lało się z podsufitki w okolicy osłon przeciwsłonecznych - przyczyną była nieszczelność w rynience na dachu (łączenie blach). Sposób naprawy: wyjąć uszczelkę, osuszyć, wyczyścić (może być rdza), uszczelnić silikonem.
Po deszczu miałem zalany dywanik a smród jakby koń nalał?!?

TipToe - Sob Cze 02, 2007 20:47

Liso napisał/a:
A z przodu w którym miejscu dokładnie? Mi lało się z podsufitki w okolicy osłon przeciwsłonecznych - przyczyną była nieszczelność w rynience na dachu (łączenie blach). Sposób naprawy: wyjąć uszczelkę, osuszyć, wyczyścić (może być rdza), uszczelnić silikonem.
Po deszczu miałem zalany dywanik a smród jakby koń nalał?!?

dokladnie chodzi mi o to ze nie widac wlasnie skad to leci ale od strony pasazera stylu z lewej jest mokro z prawej nie a z przodu tez od pasazera i tylko pod siedzeniem dalej patrzylem z przodu tam pod schowkiem i jest sucho! bylem u kolegi zbadal mi szyby i mowil ze wszystko ok ! nie wiem jaka jest przyczyna

Liso - Nie Cze 03, 2007 11:15

Więc sprawdź czy wtedy podsufitka też jest mokra - jak tak to wiadomo gdzie szukać. Jeżeli podsufitka sucha to trzeba by szukać od spodu samochodu.