Zobacz temat - [R825] Problem z elektryką
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 800 - [R825] Problem z elektryką

LASOTA - Pon Cze 04, 2007 19:28
Temat postu: [R825] Problem z elektryką
W moim Roverku mam jakiegoś złodzieja prądu i sam nie mogę sobie z tym poradzić. Być może trzeba będzie go podłączyć do komputera. Czy ktoś mi poleci dobrego elektryka w okolicach zachodniej Warszawy. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

AndrewS: stosuj sie do zasad na forum, popraw temat

AndrewS - Pon Cze 04, 2007 19:37

niestety ale komputer serwisowy nie pokaze Ci ktory element kradnie prad, one nie sa az takie madre
polecam odlaczyc plusowa kleme wpiac w szereg miernik i sprawdzic jaki prad plynie w spoczynku, jesli za duzy to po kolei wyciagac bezpieczniki i sprawdzac czy spadnie, dla bezpieczenistwa polecam najpierw ustawic duzy zakres na mierniku

LASOTA - Pon Cze 04, 2007 19:56

Trzeba najpierw taki miernik mieć, ale trop jest dobry. Jak go zdobędę to pójdę powęszyć. Pozdrawiam.
maciej - Pon Cze 04, 2007 23:03

Też tak mam, tylko ostatnio autko jeździ cały czas więc nie ma kiedy się rozładować, a jak już zostaje na dłużej, to odpinam klemę.

1. Zacznij od pomierzenia komputera sterującego fotelami - to podobno częsty problem.

2. Czy masz instalację gazową? Bo pewne serie sterowników chyba do instalacji Lovato miały ponadnormatywny pobór w czasie postoju.

LASOTA - Wto Cze 05, 2007 22:03

maciej napisał/a:
Też tak mam, tylko ostatnio autko jeździ cały czas więc nie ma kiedy się rozładować, a jak już zostaje na dłużej, to odpinam klemę.

Tak też się ratuję.
maciej napisał/a:
1. Zacznij od pomierzenia komputera sterującego fotelami - to podobno częsty problem

Potwierdza to moje poszukiwania "na słuch"
Instalacja LPG to chyba SIROCCO- nie jestem pewny, ale z tym chyba jest ok.