Zobacz temat - [R200 Si '99] Zbiornik wyrownawczy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 Si '99] Zbiornik wyrownawczy

koalaup - Czw Cze 07, 2007 09:39
Temat postu: [R200 Si '99] Zbiornik wyrownawczy
Mam pytanie odnosnie zbiornika wyrownawczego do mojego R Z tego co widze na Allegro to zbiorniki do R200 i do R600 sa identyczne czy moze to ktos skonfrontowac z rzeczywistoscia Bo u mnie ulamal sie krociec wylotowy a nie da sie tego zbytnio pokleic i chyba raczej musze kupic nowy a chlodzenie silknika to raczej wazna rzecz;)
Tacowski - Czw Cze 07, 2007 09:43

Zbiorniczek to chyba nie jest az tak wazna rzecz. Nie wiem czy ksztalt ma jakies znaczenie.
sTERYD - Czw Cze 07, 2007 10:18

ZTCW to ten materiał się dość dobrze spawa, więc zanieś go do jakiegoś zakładu, gdzie spawają plastiki i powinno być ok i niedrogo ;)
koalaup - Czw Cze 07, 2007 10:35

No to chyba mamy odmienne dane bo mechanik mi polecil kupic nowy bo mial juz taki przypadek w scenicu ze spawanie sie nie sprawdzalo bo z racji cisnienia i "nie takiego" plastiku rozszczelnialo sie Ale osobiscie nie sprawdzalem wiec moze faktycznie pojade do Fachowca i popytam co i jak
beldo - Czw Cze 07, 2007 10:51

Witam, u mnie w 220 tez sie ułamał króciec. Wziąłem sobie lutownice zgrzałem dobrze ten plastik gdzie był pęknięty, następnie zalałem spora ilością kleju Poxipol.
Efekt: jeżdżę juz półtora roku i najmniejszego wycieku.
Pozdrawiam

sTERYD - Czw Cze 07, 2007 11:26

koalaup napisał/a:
No to chyba mamy odmienne dane bo mechanik mi polecil kupic nowy bo mial juz taki przypadek w scenicu ze spawanie sie nie sprawdzalo bo z racji cisnienia i "nie takiego" plastiku rozszczelnialo sie Ale osobiscie nie sprawdzalem wiec moze faktycznie pojade do Fachowca i popytam co i jak

nie wiem ja znam parę przypadków że pomogło, m. in. w cytrynie xm znajomego po "remoncie" miał proszek ze zbiorniczka (naprawde połamany w drobiazgi), a że do takiego cuda zbiorniczek dostać to nie lada wyczyn to mu pospawali i już parę lat jeździ bez problemów :cool:

piter34 - Czw Cze 07, 2007 13:32

koalaup napisał/a:
Mam pytanie odnosnie zbiornika wyrownawczego do mojego R Z tego co widze na Allegro to zbiorniki do R200 i do R600

Tylko w R600 dieslach jest taki sam zbiornik jak w Twoim aucie.