Zobacz temat - [R416] Komputer - błędy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Komputer - błędy

krzysiek_416 - Sro Cze 13, 2007 07:45
Temat postu: [R416] Komputer - błędy
Witam wszystkich i mam pytanie: w aucie którym jeździłem (vectra) mozna było sprawdzić domowym sposobem błędy zapisane w komputerze. Zwierałem dwa piny w kostce diagnostycznej i kontrolka check na desce wyświetlała mi nr błędów, liste możne było zdrukować z neta.
PYTANE - czy w moim roverku też tak można? słyszał ktoś o tym? kjeśli tak co i jak....
Pozdrawiam....

Lechos - Sro Cze 13, 2007 07:50

ten model nie ma nawet tej kontrolki
pozostaje tylko komp

7Tomi - Sro Cze 13, 2007 11:25

Zostaje podlączenie do komutera. Albo oryginał -Dla Ciebie najbliżej w Krakowie, bo spece w Rzeszowie powiedzieli mi, że komputera już nie mają. Albo Inny warszrat, który ma Boscha KTS'a lub ewentualnie MAGa. W Dębicy gość ma MAG'a. Ja KTS'a mam zamówionego - ma być pod koniec czerwca. Tyle, że KTSem cudów w Roverku nie nadziałasz. Sprawdzisz blędy i wykaszujesz je ale nic więcej.
piter34 - Sro Cze 13, 2007 13:00

Tomi_114 napisał/a:
Tyle, że KTSem cudów w Roverku nie nadziałasz. Sprawdzisz blędy i wykaszujesz je ale nic więcej.

Odczyt z czujników przecież też jest. W niektórych można też diagnozować ABS i SRS.

sandal - Sro Cze 13, 2007 13:03

Komputer do Roverka mają w Stalowej Woli (zawsze to bliżej niż KRK) na Stacji Obsługi Komendy Powiatowej Policji - ale nie wiem jaki to typ :-)
PTE - Sro Cze 13, 2007 13:07

Tomi_114 napisał/a:
Zostaje podlączenie do komputera. Albo oryginał -Dla Ciebie najbliżej w Krakowie, bo spece w Rzeszowie powiedzieli mi, że komputera już nie mają.


Trzeba było zapytać, komu go sprzedali.

7Tomi - Sro Cze 13, 2007 17:11

piter34 napisał/a:

Odczyt z czujników przecież też jest. W niektórych można też diagnozować ABS i SRS.

Do SRSu KTSem sie dostać w Roverku raczej ciężko. Tak jak piszesz odczyt wartości rzeczywistych jest ale w porónaniu z tym co KTSem można zrobic w Audi czy Vw to Roverku niestety niewiele :( .

PHJOWI - Sro Cze 13, 2007 18:45

od 2003 srs zczyta ale jak masz autoliv bo jak temic to zapomni.
waldixc - Czw Cze 30, 2016 19:12
Temat postu: Check ingine - komputer
sandal napisał/a:
Komputer do Roverka mają w Stalowej Woli (zawsze to bliżej niż KRK) na Stacji Obsługi Komendy Powiatowej Policji - ale nie wiem jaki to typ :-)


A czy obecnie ktoś w Rzeszowie ma komputer do Roverka 75