Zobacz temat - [R400] Alarm
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Alarm

dudi30 - Nie Cze 17, 2007 18:13
Temat postu: [R400] Alarm
Witam, własnie zamierzam wymienic cały komplet tzn. komputer sterowanai silnikiem, centralkę immo i pilot ale czy po tej wymiania będę miał jakiś problem z alarmem? czy bedzie ona działał?
Adrian355 - Nie Cze 17, 2007 18:54

Do naszego Turbo Gnoja zakładaliśmy alarm nowy. Nie mieliśmyorginalnego modólu nawet. Alarm zakładał wujek i powidział że pierwszy raz robił Rovera. Ale po robocie powiedział że żeby wszystkie samochody miały taką instalacje :mrgreen: Alarm mamy nawet z bajerami. I wszystko pięknie działa i wsółpracuje. Pytaj sie bo na ten temat wiem duzo :razz: Mimo wieku :cool:
Zaiwestój od razu w alarm jest to koszt ale masz spokój :wink:

dudi30 - Pon Cze 18, 2007 02:31

Chodzi mi głównie o to czy bedą konieczne jakieś przeróbki, bo w końcu centarlka alarmy jakoś jest powiążana z komputerem (tak sądze)
Adrian355 - Pon Cze 18, 2007 10:15

Obawiam sie że będa konieczne przeróbki. I powiem ci że założenie od nowa alarmu będzie mniej skomplikowane od tych przeróbek :razz:
dudi30 - Pon Cze 18, 2007 10:37

a likwidacja alarmu ? prosta ?
Adrian355 - Pon Cze 18, 2007 10:53

Jeśli wymieniasz kompa to może tylko wystarczy zaprogramować go od nowa. Bez przeprogramowania sie nie obejdzie. Tylko nie wiem jaki jest koszt. Napewno odłączenie alarmu będzie łatwiejsze ale wtedy mco z Immo. Nożesz po tych wymianach co pisałeś zawieść samochód do servisu albo gdzieś żeby zaprogramowali alarm :razz: Jeśli zamontujesz Immo i komapa jakiś inny model to na pewno będą konieczne przeróbki kabli i programowanie :lol: Jeśli trafisz na taki samiuśki komp itp. To tylko przeprogramować :mrgreen:
piter34 - Pon Cze 18, 2007 12:43
Temat postu: Re: [ R 400 '96]
dudi30 napisał/a:
Witam, własnie zamierzam wymienic cały komplet tzn. komputer sterowanai silnikiem, centralkę immo i pilot ale czy po tej wymiania będę miał jakiś problem z alarmem? czy bedzie ona działał?

Będzie działało wszystko bo ta "centralka immo" to tak naprawdę "centralka alarmu".