Zobacz temat - [R620] Jakie wycieraczki (mocowanie)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Jakie wycieraczki (mocowanie)

b_mol - Sob Lip 07, 2007 21:09
Temat postu: [R620] Jakie wycieraczki (mocowanie)
Może i głupie pytanie, ale co nie kupię to jakoś nie do końca pasuje ... chodzi o mocowanie.
Rozmiar znam L560 P510 (wyszperałem na forum)
Chodzi o to, że rzadko się spotyka w opisach na pudełkach wycieraczek do modelu R6xx.
Tak więc, jaki inny popularny samochód ma identyczne mocowanie - Accord 93-99???

kurtki - Sob Lip 07, 2007 21:20

Ja kupiłem jakies polskie w markecie i było odpowiednie mocowanie w sieci "Cerfur"(pisze jak się wymawia bo jestem Polakiem i nie będę sobie łamał palców zeby napisac po francuzku :) )
marthinez - Sob Lip 07, 2007 22:18

Dziwne. Ja już kilka razy zmieniałem wycieraczki i nie zdażyło mi się kupić z jakimś innym mocowaniem. Zawsze standardowe pasowało, np. Boscha kupione ostatnio w Makro. :wink:
b_mol - Sob Lip 07, 2007 23:14

W takim razie jakiegoś dziwnego pecha miałem :(
więc kupie rozmiarowo pasujące - mam nadzieje, że z Accorda będą pasować :)

GreenApple - Nie Lip 08, 2007 00:19

kurtki napisał/a:
jestem Polakiem i nie będę sobie łamał palców zeby napisac po francuzku

No, fajna teoria, minister Giertych tak niedawno na stanowisku, a już jakie efekty!
Szkoda kurtki, że po polsku też Ci nie idzie za dobrze... A może Ty bezpaństwowiec jednak jesteś? :mrgreen:

A co do mocowania, to teoretycznie do każdych wycieraczek dodają nawet parę typów, ale bywają niechlujnie zrobione i może wtedy
b_mol napisał/a:
nie do końca pasuje
Kup Boscha, powinno być dobrze :smile:
kurtki - Nie Lip 08, 2007 10:05

GreenApple napisał/a:

Szkoda kurtki, że po polsku też Ci nie idzie za dobrze...

Zrobie to dla Ciebie i napisze Kerfur,juz dobrze??? :)

Przewaznie w każdym komplecie wycieraczek sa podwójne mocowania,a jezeli nie ma to trzeba delikatnie zdjąć stare ,żeby nie uszkodzić mocowań i zainstalowac nowe .
Pozdrowionka

Brt - Nie Lip 08, 2007 15:13

"Carrefour" i "francusku". Polecam www.pwn.pl. IMHO pisanie nazw własnych z błędami wcale nie świadczy Twoim patriotyzmie ;)
morris - Nie Lip 08, 2007 22:04

...ale może o poczuciu humoru,
a o tym jak o gustach...
:lol:

piter34 - Nie Lip 08, 2007 22:11

kurtki napisał/a:
napisze Kerfur,juz dobrze???

Nie. "Karfur" ;-)

Co do mocowania, to ja kupiłem w Carrefour (czytajcie jak chcecie :lol: ) i użyłem starych mocowań (nowe nie pasowały).

b_mol - Nie Lip 08, 2007 22:21

piter34 napisał/a:
Co do mocowania, to ja kupiłem w Carrefour (czytajcie jak chcecie :lol: ) i użyłem starych mocowań (nowe nie pasowały).

No właśnie - tyko że ja nie mam starych ;)
Kupie jakieś i będę próbował :)