Zobacz temat - [R620] Mechanik w Krakowie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Mechanik w Krakowie

PeterSz - Pon Lip 09, 2007 07:28
Temat postu: [R620] Mechanik w Krakowie
Poszukuje kumatego mechanika samochodowego w Krakowie lub okolicach. Jezeli znacie kogos rozsadnego ktory ma pojecie o silniku hondowskim F20Z1 (2.0 16V) i jednoczesnie nie liczy sobie za kazdy ruch reka 50 PLN (czytaj nie jest zdzierca) to prosze o info.

Dzieki i pozdro!

piter34 - Pon Lip 09, 2007 08:31

Leń jesteś okrutny...

http://www.roverki.pl/gar...awe%B3_Midowicz

PeterSz - Pon Lip 09, 2007 08:37

Haha :-) wlasnie przegladalem komentarze na temat Pana Midowicza ale biorac pod uwage ilosc glosow i srednia (9.5) pewnie skorzystam z uslug tego Pana. Mam nadzieje ze bedzie ok - ostatnio mialem do czynienia z kilkoma juz pseudo-mechanikami no ale jak wszyscy wiedza takich nie brakuje. Moze tym razem sie nie zawiode ;-)

Pozdrawiam

piter34 - Pon Lip 09, 2007 08:55

Ostrzegam, że środę ma zajętą. :lol:
PeterSz - Pon Lip 09, 2007 09:15

Rozumiem ze srode zajmujesz Ty?
Co naprawiasz w swoim autku?

walkie - Pon Lip 09, 2007 09:30

Wszystko sypie się po ostatnim dachowaniu i spotkaniu z drzewem ;)
piter34 - Pon Lip 09, 2007 09:40

PeterSz napisał/a:
Co naprawiasz w swoim autku?

Bliżej niezidentyfikowany element zawieszenia przedniego. ;-)

tomcy - Pon Lip 09, 2007 09:58

na pachonskiego - pan Tadzio (w dlogich wlosach) mechanik (chyba sie urodzil z kombinerkami) jest tani i dobry
jak bedzieesz zainteresowany to wtedy opisze dojazd :P

PeterSz - Pon Lip 09, 2007 10:03

Bardzo chetnie. Jak mozesz to podaj mi namiary. Zawsze lepiej bedzie skonfrontowac opinie 2 mechanikow. A jakie masz z facetem doswiadczenia - co robil w Twoim Roverku?
piter34 - Pon Lip 09, 2007 10:56

tomcy napisał/a:
a pachonskiego - pan Tadzio (w dlogich wlosach) mechanik (chyba sie urodzil z kombinerkami) jest tani i dobry
jak bedzieesz zainteresowany to wtedy opisze dojazd

Może dodasz kontakt na stronę klubową do działu "Części i warsztaty"?
Wtedy więcej osób mogłoby skorzystać.

maslo227 - Pon Lip 09, 2007 15:24

Pan Midowicz za niedługo jedzie na urlop ..... ja ustawiłem sie z nim po jego powrocie. Do wydania mam nie mało bo uszczelka pod głowicą jest najprawdopodobniej do wymiany. Do tego musi być wymieniony rozrząd pompa itp ....

W życiu natknąłem sie na wielu mechaników ale ten jest naprawdę najlepszy... zrobi wszystko na czas nie wypuści auta z garażu jak wykryje jakieś dziadostwo. Zawsze wszystko wytłumaczy, pokaże, poradzi. No i tych Roverów w życiu już sie trochę nanaprawiał :)

PeterSz - Pon Lip 09, 2007 17:47

Bylem dzisiaj u Pana Midowicza ale przyznal ze z silnikami Hondy nie mial za duzo do czynienia wiec nie wie czy bedzie w staniemi pomoc. Powiedzial ze moze sprobowac ale sie specjalizuje w Roverze a nie w Hondzie. Tak ze niestety dzisiaj nic nie zalatwilem. MOZE KTOS MA JESZCZE POZYTYWNE DOSWIADCZENIE Z JAKIMS ZAKLADEM NAPRAWCZYM - PROSZE O INFORMACJE!!!
piter34 - Pon Lip 09, 2007 19:08

PeterSz, a co Ty tam chcesz w tym silniku robić, że potrzebna jest specjalistyczna wiedza na temat silników Hondy?
PeterSz - Wto Lip 10, 2007 08:21

No moze az taka specjalistyczna to moze nie jest potrzebna - mam klopoty z obrotami jak juz napisalem na forum. Wiem ze Hondy wlasnie maja takie strzaly i czasami przyczyna jest zupelnie błaha. Jezeli ktos ma do czynienia z Hondami (lub Roverkami z silnikami Hondy) to po prostu wie jakie sa ich bolaczki.
tomcy - Wto Lip 10, 2007 09:33

Leśniak Tadeusz Zakład Mechaniki i Elektromechaniki Pojazdowej
Adres
ul. Pachońskiego 9
31-223 Kraków
Małopolskie

Telefon: +48 124 159 044

dojazd mapa

jak sie wjedzie od strony stacji paliw to jedziemy do konca nastepnie w lewo przejezdzamy obok wszystkich innych zakladow , delikatnie w prawo a nastepnie w lewo i mamy zaklad pana Tadzia

wjazd jest tez(moze nawet prostszy) na przeciwko ulicy kazimierza wyki - wtedy na koncu po prawej stronie mamy warsztat

szukac goscia w dlugich wlosach - mechanik z zamilowania

piter34 - Wto Lip 10, 2007 13:10

Firmę dodałem.
Można wystawiać opinie:
Klik