Zobacz temat - [MG ZR 105] Problem z bezpiecznikiem od wycieraczek
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR 105] Problem z bezpiecznikiem od wycieraczek

Spiro - Czw Lip 19, 2007 14:59
Temat postu: [MG ZR 105] Problem z bezpiecznikiem od wycieraczek
Witam, mam taki drobny problem, pada mi bezpiecznik co jakiś czas od tylnej wycieraczki, jest założony aktualnie 15 A taki jak powinien być, czy bardzo naraze instalację jak włożę 20 A ?
piter34 - Czw Lip 19, 2007 15:03

Cytat:
Witam, mam taki drobny problem,

Problemem jest też zły tytuł wątku.
Poczytaj proszę zasady kącika i zmień tytuł wątku.

Spiro napisał/a:
pada mi bezpiecznik co jakiś czas od tylnej wycieraczki, jest założony aktualnie 15 A taki jak powinien być, czy bardzo naraze instalację jak włożę 20 A ?

Sprawdź wiązkę przewodów idącą do tylnej klapy. na pewno tam się robi jakieś zwarcie.

Paul - Czw Lip 19, 2007 17:00

Spiro napisał/a:
czy bardzo naraze instalację jak włożę 20 A ?

Jak masz zwarcie, to to nie pomoże, a jak 'tylko' przeciążenie, to auto możesz spalić :(
Posłuchaj Pitera, to na 99% wiązka tylnej klapy a pozostały 1% to reszta kabelków ;)

Brt - Czw Lip 19, 2007 17:43

I chyba już ktoś Tobie radził, żebyś zaczął sprawdzanie od "słynnej wiązki" ;)
Spiro - Wto Paź 02, 2007 17:57

Dzięki za odpowiedź, sprawdzę to, a czy ten plastik (obudowa) jest na jakieś zatrzaski ? ponieważ jak odkręciłem 2 śrubki to nie chciało to zejść, nie chciałem też niczego połamać więc zostawiłem to w spokoju na jakiś czas.
Brt - Wto Paź 02, 2007 19:34

tak. jest na zatrzaski i trzeba jak z kobietą: delikatnie ale zdecydowanie :P a "słynna wiązka" jest pomiedzy klapą a nadwoziem w takiej harmonijkowatej gumie po prawej stronie jak otworzysz bagażnik
Spiro - Wto Lip 08, 2008 23:47

niestety kable tam są w porzadku :/