Zobacz temat - [R75] Zapytanie/ciekawostka o silnikach wentylatora
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Zapytanie/ciekawostka o silnikach wentylatora

patrysgn - Nie Lip 29, 2007 14:10
Temat postu: [R75] Zapytanie/ciekawostka o silnikach wentylatora
Koledzy i kolezanki(zeby pozniej mi zadna kobieta nie zarzucila;D) jak wiemy wada fabryczna tych cudownych samochodow jest ciagle psujacy sie silnik wentylatora;/ Czy oplaca sie szukac calymi dniami orginalny silnik z wada fabryczna, ktory i tak po jakims czasie sie zepsuje? Nie ma jakiegos trwalego zamiennika...czy nie pasuje silnik od innego samochodu w ktorym wystarczy przerobic nieco mocowanie i wszystko bedzie dzialalo przez dlugi czas tak jak nalezy? Jezeli tak to co o tym sadzicie(fachowcy)? Prosze o odpowiedz...Pozdrawiam
jarema - Nie Lip 29, 2007 14:16

w tym sęk że nie pasuje,ale na forum są juz tematy jak temu zaradzić żeby było ok.
henryk - Nie Lip 29, 2007 15:56

patrysgn napisał/a:
zeby pozniej mi zadna kobieta nie zarzucila
,
poczytaj dokładnie co na ten temat pisała i co zrobiła Jolcia. Jak mi się mój nowy (stary) wiatrak popsuje, to idę w jej ślady.

patrysgn - Nie Lip 29, 2007 19:46

Czytalem wpisy Jolci...ale i tak wydaje mi sie ze sa jakies zamienniki...a jak nie to moze istnieje mozliwosc przerobienia jakiegos podobnego silniczka na silnik pasujacy do R75...nie pomysleliscie ze mozna isc ta droga?
tommsz - Nie Lip 29, 2007 20:04

To fakt, przydał by się jakiś dokładniejszy opis dot. konkretnie jaki silniczek najlepiej zastosować i jak go zamontować w miejsce oryginalnego.
patrysgn - Nie Lip 29, 2007 20:08

Dokladnie Tomek...zgadzam sie z Toba...moze ktos napisze dokladne dane o tych silniczkach do diesla i benzyny;) zeby w razie czego mozna bylo poszukac w jakis innych markach;) a bez zadnych danych ciezko....