Zobacz temat - [R220SDi 98] Gdzie wymiana rozrzadu?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R220SDi 98] Gdzie wymiana rozrzadu?

walter1 - Pią Sie 03, 2007 19:28
Temat postu: [R220SDi 98] Gdzie wymiana rozrzadu?
Poszukuję dobrego "fachowca" mechanika, który zajmie sie wymiana pasków i rolek rozrzadu w moim samochodzie. Mieszkam w województwie podkarpackim w Tarnobrzegu i z tego okręgu osoby poszukuje. Dotychczasowe poszukiwania koncza sie niczym gdyz żaden z mechaników niechcepodjac sie ustawiania zapłonu w silniku disla.
Prosze o jakieś sugestie...

Paul - Pią Sie 03, 2007 21:28

1. Zmień temat na zgodny z ZASADAMI
2. www.roverki.pl/garage.php przeszukałeś oczywiście?

walter1 - Sob Sie 04, 2007 08:18

owszem szukałem na stronach Rowerków lecz nic nie znalazłem w moich okolicach, dopiero w oddalonym odemnie o 160 km Krakowie. Mysle wiec ze jak nie znajde nic blizej wybiore sie tam. Chce jeszcze spytac jaki moze byc koszt robocizny?
zyzio - Sob Sie 04, 2007 10:57

Jesli chcesz az tak daleko jechac, to mam mechanika który jest blizej :) Za Mielcem, jakeis 30km jest miejscowosć Radomyśl Wielki, a stamtąd to juz niedalko do miejscowości w której się tym zajmuje. Gosc głównie zajmuje się pompami w dieslach, a przy tym robi rozrzady - u mnie wymienił mi napinacze paski ( rozrząd, pompa, alternator) smieringi rozrząd + wał, i ustawił mi kąt wtrysku - za wszytsko zapłaciłem 140 zeta. Jak jesteś zainteresowany to dam namiar.

Pozdrawiam

walter1 - Sob Sie 04, 2007 11:11

Znalazłem już mechanika który zajmuje sie dislami i wymieni mi ten rozrząd moze troszke drozej bo powiedział ze koszt to do 200 zł no ale zobaczymy. Dzieki za odpowiedz...
piter34 - Czw Sie 16, 2007 12:22

walter1, podaj namiary na tego mechanika. Inni chętnie skorzystają.