Zobacz temat - [R620] Pompa paliwa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Pompa paliwa

uho87 - Pon Sie 06, 2007 20:19
Temat postu: [R620] Pompa paliwa
Witam padła mi pompa paliwa (najwidoczniej ją zatarłem) a nie moge jej zlokalizować, oraz jak zdejmuje sie tylnia kanape w 600-tkach.. prosze o pomoc.... z reguly sam wszystko naprawiam a tym razem mam problem...

Paul: retuszyk tematu

Paul - Pon Sie 06, 2007 20:26

A RAVE nic nie wie na ten temat? Powinno być tam rozrysowane wszystko.
Brt - Pon Sie 06, 2007 21:24

W SDi przecież nie ma pompy paliwa :shock: . Pompa wtryskowa sama sobie zaciąga paliwo z baku, no chyba że ja o czymś nie wiem.

Może napiszesz cos więcej o objawach awarii, czy coś już sprawdzałeś itp. A kody błędów sprawdziłeś??

uho87 - Wto Sie 07, 2007 11:44

Usterka wyglądała tak jak zatarcie pompy paliwowej. w czasie awarii obroty powoli spadały do zera... Do filtra paliwa nie dociera paliwo, wogule zachowuje sie jak by nie mial wachy, dlatego też wywnioskowałem iż to pompa... Kodów nie sprawdzałem, ale chyba dzis pojade do mechanika jednak.
Brt - Wto Sie 07, 2007 13:03

A próbowałeś pompować tą gruszką co jest przed filtrem paliwa?? Może jakiś syf Ci sie dostał do rurki i blokuje przepływ. Zakładam, że filtr paliwa jest OK.
W SDi nie ma pompy elektrycznej w baku paliwowym, wiec trzeba samemu podpompować tą gruszką. Jeśli będzie paliwo leciało, to znaczy, że coś jest nie tak z pompą wtryskową. Ale nie sądzę, żeby była zatarta. Pewnie jakas inna usterka. Sprawdź najpierw sam układ paliwowy a dopiero później zabieraj się za pompę wtryskową.

sTERYD - Wto Sie 07, 2007 14:29

A może poprostu jest dziurka na przewodzie doprowadzajacym i ssie sobie powietrze,
tudzież przytkany/zagięty/w jakiś inny sposób niedrożny przewód.
Wygląda jakby się poprostu zapowietrzał :???: