Zobacz temat - [R214 Si 97r] Oświetlenie deski rozdzielczej
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214 Si 97r] Oświetlenie deski rozdzielczej

RadekAniol - Wto Sie 28, 2007 12:49
Temat postu: [R214 Si 97r] Oświetlenie deski rozdzielczej
Witam, jak się ma wymiana podświetlenia deski rozdzielczej. Przepaliła mi się żarówka po prawej stronie deski rozdzielczej w okolicach wskaźnika benzyny! Pierwszy raz będe to wymieniał. Macie jakieś rady?
thef - Wto Sie 28, 2007 12:58

Pierwsza rada - ściągnij sobie Rave (przyda się nie tylko do tego :)) ,
Druga rada - ....... tu miejsce dla posiadaczy 200tek :grin: napewno pomogą

giewu - Wto Sie 28, 2007 13:16

RadekAniol napisał/a:
Witam, jak się ma wymiana podświetlenia deski rozdzielczej. Przepaliła mi się żarówka po prawej stronie deski rozdzielczej w okolicach wskaźnika benzyny! Pierwszy raz będe to wymieniał. Macie jakieś rady?

zerknij sobie najpierw na to gdzie przy okazji montażu aluramek na zegary mniej więcej objaśniłem jak wyjąć zegary ... po wyjęciu zegarów należy już jedynie wymienić żaróweczki z czym podejrzewam nie będziesz miał żadnego problemu (12V 1,2W z oprawką)
thef napisał/a:
Pierwsza rada - ściągnij sobie Rave (przyda się nie tylko do tego :)) ,
...
to jest bardzo dobra rada :mrgreen:
GustawIIAdolf - Wto Lip 05, 2011 19:09

Witam,

Mam problem z oświetleniem deski rozdzielczej. Próbowałem sprawdzić przycisk od świateł przeciwmgielnych przednich czy nie jest wadliwy (bezpiecznik ok żarówki też ale świateł nie było). W trakcie coś poknociłem z kabelkami (cztery dochodzą do przycisku 3 czarne i jeden czerwono czarny) i nie działa wcześniej wspomniane podstawowe podświetlenie zegarów (przełączenie na światła pozycyjne) a jak starałem się szukać w internecie coś na ten temat (kabel czerwono czarny od świateł pozycyjnych) to po dalszej diagnozie okazuje się że nie mam również świateł przeciwmgielnych tylnych, i świateł pozycyjnych po prawej stronie (przód i tył). Czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie szukać rozwiązania? (bezpieczniki wszystkie ok)