Zobacz temat - [220SD] CZy w EPC sa zdjecia?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [220SD] CZy w EPC sa zdjecia?

misiu26 - Sro Sie 29, 2007 22:26
Temat postu: [220SD] CZy w EPC sa zdjecia?
zainstalowale dzial mi EPC ale nie mam podgladu zdjeć.Co trzeba zrobić?prosze o pomoc
thef - Sro Sie 29, 2007 22:33

misiu26 napisał/a:
zainstalowale dzial mi EPC ale nie mam podgladu zdjeć.Co trzeba zrobić?prosze o pomoc

Po primo - czy Ty jesteś facet czy dziewczyna, popraw profil,
Po secundo - o co come on, bo ciężko zrozumieć.

EPC, najlepiej nagraj obraz płyty i zastartuj z datą poniżej 05.2005, powinno pomóc, hasło : admin

giewu - Sro Sie 29, 2007 22:35
Temat postu: Re: [220SD] CZy w EPC sa zdjecia?
misiu26 napisał/a:
zainstalowale dzial mi EPC ale nie mam podgladu zdjeć.Co trzeba zrobić?prosze o pomoc
przede wszystkim sprawdź sobie w start> panel sterowania> dodaj usuń programy czy zainstalowało Ci się podczas wgrywania EPC takie coś: ITEDO IsoView ActiveX Control 4.0. Jest to kontrolka odpowiadająca za wyświetlanie obrazków
sTERYD - Czw Sie 30, 2007 08:46

jeśli masz ie 6.0 lub nowszy, to instalacja kontrolek wymaga potwierdzenia (łatwo to przeoczyć ;)) pojawia się pasek pod paskiem adresu z zapytaniem :cool:
a potem jeszcze kilka komunikatów czy aby napewno chcesz?, czy jesteś pewny?.... :razz:

Dzonys - Czw Sie 30, 2007 13:12

Czy działa on także pod Xp czy tylko '98 systemem ?? ??
Bo u mnie po zainstalowaniu był tylko ten ITEDO i po odpaleniu puste okienko.:(

sTERYD - Czw Sie 30, 2007 13:39

ja mam xp i nigdy nie miałem z tym problemów
musisz sprawdzić czy nie masz przypadkiem za wysoko ustawionych zabezpieczeń w ie :cool:

Dzonys - Czw Sie 30, 2007 15:05

A w jakim oknie odpalacie ten programik,czy przypadkiem coś może nie zainstalowało mi się??hmm.
sTERYD - Czw Sie 30, 2007 17:50

powinno się samo odpalić w oknie explodera
giewu - Czw Sie 30, 2007 18:12

Dzonys napisał/a:
Czy działa on także pod Xp czy tylko '98 systemem ?? ??
Bo u mnie po zainstalowaniu był tylko ten ITEDO i po odpaleniu puste okienko.:(
działa bez problemu pod XP nawet z SP2 ...
weź zainstaluj ponownie program (nawet bez odinstalowywania) zwracając uwagę na wszystkie komunikaty podczas instalki ... miałem identyczną sytuację jak u Ciebie, a ponowne, uważne ;) wgranie programu skasowało "białe okienka" :mrgreen: