Zobacz temat - [R220 SDI '97]-amortyzatory przednie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R220 SDI '97]-amortyzatory przednie

stan_w._j. - Pon Wrz 10, 2007 10:53
Temat postu: [R220 SDI '97]-amortyzatory przednie
Kupiłem amory do mojej dwusetki. Właściwie to już po sprawie(dzisiaj zakładam), ale pytanie brzmi : Czy ktoś jeździł na amorach "Gabriel"?
Jeden sprzedawca mi doradził kupno tych , bo ponoc firma nie produkuje w Chinach. Otwieram paczkę a tu: made in South Africa. Łał!!!
Nie były tez tanie.
Jak ktas ma jakis artykuł na ich temat lub cokolwiek proszę o link.
Pozdrawiam.

Brt - Pon Wrz 10, 2007 11:18

O ile pamietam to u Violki w dieslu są założone Gabriele i się sprawują normalnie :)
giewu - Pon Wrz 10, 2007 20:32
Temat postu: Re: [R220 SDI '97]-amortyzatory przednie
Stan W. J. napisał/a:
...Jak ktas ma jakis artykuł na ich temat lub cokolwiek proszę o link.
...
mam dla Ciebie dwa razy cokolwiek :mrgreen:
1. to strona producenta Twoich amorków (po angielsku niestety)
2. to w "Świecie Motoryzacji" była sonda odnośnie amortyzatorów montowanych przez czytelników w autach... nie wiem czy jej wynik jest jakimś wykładnikiem jakości tych amorków, ale na pewno świadczy o "mniejszym zaufaniu społecznym" ;)

thef - Pon Wrz 10, 2007 22:23

Za mała próbka, żeby cokolwiek z niej wywnioskować, a poza tym nie odpowiada na postawione pytanie w żaden sposób. Marka mało znana na naszym rynku i na pewno też trudniej dostępna od innych, bez względu na jakość swoich produktów, będzie zawsze rzadziej kupowana. W tych przypadkach trzeba się kierować tylko opiniami ludzi, którzy mieli już z nią do czynienia, choć zapewne nie będzie łatwo takowe znaleźć. Ktoś musi być tym pionierem :) . Podobnie jest przecież z marką Rover na polskim rynku - teraz owszem, jest coraz więcej roverków na polskich drogach, bo m.in. przez doświadczenia tych, którzy "zaryzykowali", ale także i ten klub, zaufanie do niej systematycznie rośnie, ale przypomnijcie sobie jak było kilka lat wstecz :) .
giewu - Pon Wrz 10, 2007 23:40

thef napisał/a:
...a poza tym nie odpowiada na postawione pytanie w żaden sposób...
thef zwróć uwagę na cytat, do którego odniósł się mój post :cool:
thef - Pon Wrz 10, 2007 23:49

giewu napisał/a:
thef napisał/a:
...a poza tym nie odpowiada na postawione pytanie w żaden sposób...
thef zwróć uwagę na cytat, do którego odniósł się mój post :cool:


Nie, ja nie deprecjonuje Twojej pomocy, wręcz ją pochwalam - na pewno większa niż moja w tym temacie, bo potrafiłeś znaleźć te materiały, tylko zwracam uwagę, żeby akurat tą ankietą nie sugerować się za bardzo :) .