Zobacz temat - [R220SD '97] - Sprzęgło
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R220SD '97] - Sprzęgło

Mortal - Sro Wrz 12, 2007 23:50
Temat postu: [R220SD '97] - Sprzęgło
Witam

Szykuje się do wymiany sprzęgła i mam dylemat co wybrać. Myślałem nad Valeo, ale znalazłem na Allegro tanie sprzęgło firmy National

http://moto.allegro.pl/it...420_wrocla.html

tylko zastanawiam się, czy to nie jest jakaś tania podróba i wytrzyma 10 000 km.

Proszę o jakieś porady co najlepiej kupić w dobrej cenie.

Pozdrawiam

Szymon
R220SD '97

DEBEC - Czw Wrz 13, 2007 09:32

Już na forum były pytania o sprzęgło firmy National, sam je zadawałem. Wpisz w opcji "szukaj" "National" to sobie poczytasz. Chyba nikt się nie zdecydował, może będziesz pierwszy. Osobiście wymieniając ostatnio sprzęgło jednak kupiłem Valeo. Sprzęgło to takie ustrojstwo, że moim zdaniem nie warto oszczędzać.
Pozdrawiam

Brt - Czw Wrz 13, 2007 10:05

Wydaje mi się, że u Violli w krówce jest wstawiony National i o ile wiem to jak narazie bez zarzutu się sprawuje.
MaReK - Czw Wrz 13, 2007 14:57

A i owszem u Violli w BSE zalozylem kupione u kolegi Tomiego (TomaTeam) sprzeglo National. Koszt nieduzy, dlatego skusilem sie na jego zakup. Poniewaz wymiana jego byl rowniez tania to moglem sobie pozwolic na taki ekspermyent ( w razie wlozylibysmy Valeo).
Sprzeglo jako sprzeglo smiga dobrze. Problemow nie ma, natomiast pojawil sie po jego wymianie denerwujacy mnie odglos. Cos jakby delikatne uderzenie mlotkiem (dosc szybkie pu bu bu bu ;) ) w momencie schodzenia z obrotow. Zdazylem sie juz do tego przyzwyczaic, a inni twierdza ze nic nie slysza ;) Poki co z zakupu jestem zadowolony.

Pozdrawiam,

thef - Czw Wrz 13, 2007 15:31

:mrgreen: National - Panasonic - Technics :mrgreen: soooorki za OT