Zobacz temat - Co to za Roverek?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Co to za Roverek?

Marian_K - Wto Wrz 18, 2007 15:57
Temat postu: Co to za Roverek?
Ostatnio moim oczom ukazał się samochodzik (fotki w załączniku), którego nie potrafiłem zidentyfikować. Teraz - po przeszukaniu netu - wydaje mi się że to P6. Powiem szczerze, że auto robi wrażenie: slinik V8 (3.5), skrzynia automatyczna, w środku skóra - nie wiem kiedy było produkowane, ale musiało kosztować majątek.
Z przykrością muszę stwierdzić, że to nie ja go zauważyłem, tylko znajomi. Cóż - widać że słaby ze mnie klubowicz....

thef - Wto Wrz 18, 2007 16:01

Wg naszej galerii to po prostu Rover 3500 V8 ;) , ale po prawdzie masz rację, to P6
http://www.roverki.pl/mod...5&orderby=dateD

Kruchy - Wto Wrz 18, 2007 16:18

W klubie mamy juz takiego :grin: Niedawno odrestaurowany :smile:
ezy - Sro Wrz 19, 2007 14:27

Heh, podrozujac w ten weekend po Anglii rowniez napotkalem takiego i obstrykalem (w trakcie jazdy siostra pstrykala). Sie dziadkowie troche dziwili czemu im pstrykamy zdjecia.
Jak mi siostra przesle zdjecia to zamieszcze tu do wgladu. (cholela uprzedziles mnie :sad: )

Irek - Czw Wrz 20, 2007 09:34

Kruchy napisał/a:
W klubie mamy juz takiego :grin: Niedawno odrestaurowany :smile:


niestety niedokladnie takiego bo w wersji TC 2000. Ale jest pieknie zrobiony :)

pozdr
irek

ezy - Sro Lis 14, 2007 13:52

No w końcu udało mi się wkleić zdjęcia zrobine na angielskiej ziemi w miescie Derby
Takie cos mnie mijało.

Upgreydd - Pią Gru 07, 2007 22:48

ezy tez go widzialem w Derby na Normantonie :]
W tym roku tez sie do Derby wybieram. Pozdrowionka dla Rodakow za granica :]

PS: Polska to jedyny kraj z wysp brytyjskich ktory dostal sie do Euro 2008 :p

maciej - Sob Gru 08, 2007 11:53

Upgreydd napisał/a:
Polska to jedyny kraj z wysp brytyjskich ktory dostal sie do Euro 2008

:rotfl:

Azazel85 - Nie Gru 16, 2007 10:29

Witam;)

Będąc ciekawy jakie jeszcze ROVERki można spotkać oprócz tych powszechnych w klubie, znalazłem kilka ciekawych chyba...

Co ciekawe - wszystkie są do kupienia;)

Odpowiedzi niebawem w innym wątku;)

Pozdrawiam!

Irek - Nie Gru 16, 2007 14:33

to 8.jpg to co to jest? przod troche jak tvr...

a 7.jpg to nie rover tylko austin fx4

pozdr

Azazel85 - Nie Gru 16, 2007 15:46

Hmm....dlatego ja jestem tym który się uczy;) Doczytując sobie teraz w necie wszędzie piszą tylko "London Taxi", po prostu FX4, ew gdzieniegdzie "Rover Motor".
Zatem sprzedającemu z TEGO ogłoszenia należałoby zwrócić uwagę iż ma nieprecyzyjne dane w swojej ofercie;)

No właśnie ten drugi to też jest zagadka...
Wg TEGO ogłoszenia to Rover Midas Gold Cortez - ja tak to przynajmniej rozumiem. Poszperawszy jednak powierzchownie w necie, okazuje się że Midas jest osobną marką, której ten model, nazwijmy go Gold "Cortez" jest fabrykacją (czy po prostu bazuje) na Rover'ku 100;)